6 bodov z Bernolákova

Starší a mladší žiaci zvíťazili nad družstvami ŠK Bernolákovo

Hráči U15 ukázali dominanciu na ihrisku hneď v prvom polčase, kedy strelili dva góly po akcii Davida Drahoša a Patrika Škereňa. V druhom polčase okrem gólu Pavlíka prišli tri žlté karty pre gepardov: v 38. minúte pre Davida Drahoša, v 43. minúte pre Kristiána Pavlíka a v 56. minúte pre Huga Moriceho.

Víťazstvo si pripísali aj hráči U13. V prvom polčase strelil gól Lucas Benkovský čím gepardov poslal do vedenia. Ďalšie góly pridali Jožko Haramia a Miroslav Toman v 33. minúte a 39. minúte. Odpoveď zo strany domácich prišla v 46. minúte, kedy nášho brankára prekonal Píš. V 49. minúte Patrik Štvrtecký pridal ďalší gól a zápas výsledkom uzavrel hráč domácich Drábik.

U15(1)

ilustračná foto: Erika Šarudiová

ŠK Bernolákovo – FC IMAS

Výsledok: 0:3

Zostava (ŠK Bernolákovo): David Palkovič, Samuel Polák, Maroš Hromjak (36´), Miroslav Gažo, Vladimír Soóky (58´), Alex Vanko, Gregor Kubacka, Matúš Mladý, Lucas Lothar Sattler, Erik Gál, Jerguš Buzek (C)

Náhradníci (ŠK Bernolákovo): Vladimír Jendek, Oliver Bobko (36´), Šimon Kováč (58´)

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, Kristián Pavlík (58´), Tomáš Bálent (C), Evan Samuel Kilian, Alexander Machovich, Šimon Zlocha, Hugo Morice, Ivan Druzhkov, Patrik Škereň, Daniel Deák (52´), David Drahoš

Náhradníci (FC IMAS): Martin Jankovič, Miroslav Toman, Tomáš Kurti (52´), Jakub Holec (58´)

Góly (FC IMAS): Kristián Pavlík (51´), Patrik Škereň (23´), David Drahoš (19´)

Žlté karty (FC IMAS): Kristián Pavlík (43´), Hugo Morice (56´), David Drahoš (38´)

„Po poslednom prehratom zápase sme si chceli napraviť chuť do futbalu. Počas zápasu sa rozpršalo a to nám začalo niekedy robiť problém. Vyskytovali sa zlé prebratia lopty alebo až moc prudké prihrávky. Chalani si po pár minútach zvykli a pomaly zlepšovali našu hru. Súper sa snažil hlavne hrať na rýchleho útočníka dlhými prihrávkami za obranu. Podarilo sa nám to vždy ubrániť. Už v prvom polčase sa nám podarilo rozhodnúť zápas, keď sme strelili pekné dva góly. V druhom polčase sme hru v pokoji kontrolovali a pridali aj tretí gól. Sme spokojní, že po dlhom čase sa nám podarilo udržať čisté konto. Veríme, že tento zápas pomohol chalanom zdvihnúť sebavedomie.“

U13(1)

Výsledok: 2:4

Zostava (ŠK Bernolákovo): Filip Fandl, Simon Pavlovič, Tobias Trubač, Dominik Drábik, Adam Janík, Jakub Lukáč (C), Matej Lukáč, Luis Sebastián Píš, Matej Kažimír, Branislav Kažimír, Maxim Káčer

Náhradníci (ŠK Bernolákovo): Matúš Michalec, Ján Dulai, Tomáš Pacalaj

Góly (ŠK Bernolákovo): Dominik Drábik (51´), Luis Sebastián Píš (46´)

Zostava (FC IMAS): Lukáš Zacharias Man, David Kovár, Andreas David, Juraj Haramia, Patrik Štvrtecký (C), Lucas Benkovský, Martin Mlynka, Jožko Haramia, Miroslav Toman, Timur Tolkačev, Pavol Zeman

Náhradníci (FC IMAS): Samuel Holec, Jakub Měšťan, Siniša Belay

Góly (FC IMAS): Patrik Štvrtecký (49´), Lucas Benkovský (22´), Jožko Haramia (33´), Miroslav Toman (39´)

Hodnotenie trénera Richnavského:

„‌Zápas v Bernolákove sa odohral v daždi a na ťažkom teréne. Chlapcom som pred začiatkom zápasu povedal, aby hrali jednoducho, nedržali dlho loptu a dávali si pozor na spracovanie a snažili o streľbu. Na začiatku zápasu sa chlapci troška hľadali, snažili sme sa rýchlymi prihrávkami prekonať súperovu obranu. Chlapci sa snažili presadzovať v súbojoch 1:1, po ktorých prišli prvé veľké šance. Súper sa taktiež dostal do sľubných príležitostí, ale brankár nás podržal. Po jednej z akcií sme sa ujali vedenia a pokračovali v našej hre. Prvý polčas bol z našej strany dobrý a v polčasovej prestávke som chlapcov povzbudil, aby neprestávali a pokračovali v tom aj naďalej. V druhom polčase sa nám podarilo streliť ďalšie góly a aj napriek inkasovaným gólom v závere stretnutia sme zaslúžene vyhrali. Pozitívom bolo, že chlapci po predchádzajúcich zápasoch, ktoré nedopadli až tak dobre, bojovali, ukázali silu mužstva, ktoré drží pohromade a chce sa aj naďalej zlepšovať.“