Aj hráči U15 končia sezónu víťazstvom

Hráči U15 odohrali svoj posledný zápas na pôde ŠK Závod, kde zvíťazili 1:5

Kategória U15 si zabezpečila svojimi výkonmi postup už 2 kolá pred koncom súťaže. Chalani však nepoľavili ani v poslednom zápase a sezónu tak ukončili víťazstvom. V zápase s ŠK Závod strelil v prvom polčase gól Daniel Deák. Do našej siete padol gól v 42. minúte po strele Tomáša Hollého. Ďalšie 4 góly však gepardi pridali po strelách Samuela Kubinca, Patrika Škereňa a Davida Drahoša.

fcimas_fczahorskaves-(53)

ilustračná fotografia

ŠK Závod – FC IMAS

Výsledok: 1:5

Zostava (ŠK Závod): Erik Bartoš, Viliam Baláž, Nicolas Szitás, Martin Majzún, Tobias Adam Vachále, Róbert Galba (C), Kristián Ferenčič (36´), Jakub Knotek, Tomáš Hollý, Nikolas Kuzma, Matúš Rožnovský (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375091/)

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, David Drahoš, Daniel Deák (36´), Denis Maroš, Samuel Kubinec, Jakub Holec (36´), Juraj Leng (45´), Daniel Šimovčík, Šimon Marušák, Gregor Púchy (36´), Tomáš Bálent

Náhradníci (FC IMAS): Hugo Morice (45´), David Martin Turoň (36´), Patrik Škereň (36´), Marek Očenáš (36´), Lucas Benkovský

Góly (FC IMAS): David Drahoš (62´), Daniel Deák (28´), Samuel Kubinec (53´), Patrik Škereň (56´, 68´)

Žlté karty (FC IMAS): Denis Maroš (70´)

“Posledný zápas ligy sme odohrali u súpera v Závode. Z našej strany to bolo od začiatku prispôsobenie sa rýchlosti hre súpera. Neboli sme dôrazní, kopili sa nám chyby na súperovej polovici ihriska. Zbytočne sme loptu strácali po taktických a individuálnych chybách. V druhom polčase sme prestriedali, hra sa o pár percent zlepšila no napriek tomu sme inkasovali. Našťastie sa nám podarilo o 10 minút dať gól na 2:1. Od tohto momentu sme zlepšili pohyb na ihrisku, hrali rýchlejšie a hlavne presnejšie. Pridali sme ďalšie tri góly po presných centroch z krajov ihriska. Zápas to bol z našej strany veľmi pomalý. V ďalšej sezóne budeme musieť popracovať na tom, aby sme sa neprispôsobovali tempu hry súpera. Tri body sa rátajú a som veľmi rád, že sme ukončili ligu s víťazstvom.”