Aj U17 má za sebou prvý majstrák!

Aj napriek nepriaznivému počasiu sme dnes na pôde FC Ružinov Bratislava odohrali prvý majstrovský zápas kategórie U17. Úvodného gólu sa chopili domáci, keď do siete Gepardov strelili gól v 9. minúte. Modro-čierni to však nenechali len tak a v ďalšej minúte vyrovnali na 1:1. Následne sa na ihrisku zažltilo pre Bednara a Richtera, po čom nasledoval pokutový kop domácich, ktorý sa nám nepodarilo zneškodniť. Do kabín sa tak odchádzalo za stavu 2:1.

Začiatkom druhého polčasu sme však po góle Richtera opäť vyrovnali na 2:2. Po náročných 13tich minútach boli pre nás po množstve súbojov odmenou 2 góly, ktoré strelil Marek Bevelaqua a Jaroslav Richter. Nedeľný zápas tak skončil výsledkom 2:4.

imas (4)

FC Ružinov Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 2:4

Zostava (FC Ružinov Bratislava): Daniel Záhora, Patrik Brejka, Peter Zeman, Lukáš Bednar, Viktor Peterka, Lukáš Kleskeň (54´), Patrik Štepka, Samuel Filip, Antal, Simeon Menke (41´), Samuel Žiak (C), Gabriel Nagy

Náhradníci (FC Ružinov Bratislava): Peter Daniel (41´), Lukáš Lovás (54´), Boris Čurilla

Góly (FC Ružinov Bratislava): 2 Samuel Žiak (9´, 34´)

Žlté karty (FC Ružinov Bratislava): Lukáš Bednar (30´)

Zostava (FC IMAS): Adam Jankovics, Lukas Gríger, Tomáš Magula, Peter Biesik, Filip Didek, Jaroslav Richter, Adrián Foltýn, David Hozák (50´), Peter Tóth (C), Juraj Mesároš, Marek Bevelaqua

Náhradníci (FC IMAS): Šimon Marušák (50´)

Góly (FC IMAS): 2 Jaroslav Richter (47´, 78´), 2 Marek Bevelaqua (10´, 60´)

Žlté karty (FC Ružinov Bratislava): Jaroslav Richter (34´)

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“Začiatok zápasu bol z našej strany rozháranejší. Chalani hrali v takejto zostave prvýkrát a potrebovali si na seba zvyknúť. Súper sa dostal do vedenia, ale my sme sa dokázali otriasť a vyrovnali sme. Od 20. minúty sme začali na ihrisku dominovať, vytvárali sme si strelecké pozície, nastrelili brvno a kombinačne sme prevyšovali súpera, ktorý hrozil hlavne dlhými loptami. Paradoxne sme, ale tesne pred polčasom, inkasovali my z pokutového kopu. Do druhého polčasu sme urobili menšie postové zmeny, čo sa ukázali ako vydarené. Domácich sme prehrávali kombináciou a dokázali sme vyrovnať. V týchto chvíľach nás podržal brankár, vyšli nám rýchle kombinácie po stranách a strelili sme ďalšie dva góly. Druhý polčas sme vyhrali 3:0 a celkovo 4:2. Vezieme si 3 body domov.”