Deľba bodov s SDM Domino

Kategória U17 remízovala s SDM Domino 1:1

Hneď v úvode zápasu prekonal Jakub Vargic nášho brankára a dostal domácich do vedenia. Napriek snahe gepardov sa im nepodarilo do konca prvého polčasu vyrovnať a do kabín sa odchádzalo za stavu 1:0. Na začiatku druhého polčasu prišlo k striedaniu na strane domácich – Jakuba Vargica vystriedal Mario Mikuška. Gepardom sa v 42. minúte podarilo po strele Dávida Pfundtnera vyrovnať. Do konca polčasu došlo už len k striedaniam na strane domácich a v 52. minúte dostal žltú kartu Marek Bevelaqua.

fkdubravka_fcimas (18)

ilustračná fotografia

SDM Domino – FC IMAS

Výsledok: 1:1

Zostava (SDM Domino): Peter Ivanko, Tomas Quevedo (46´), Kristián Bertók, Lukáš Bertók, Alexej Jhohan Velasqvez (60´), Lukáš Mauer (80´), Viliam Sirkovský, Kristián Šelc (C), Erik Gončár, Jakub Vargic (41´), Jakub Franek (zdroj:https://bfz.futbalnet.sk/zapas/424977/)

Náhradníci (SDM Domino): Ján Jánoška (80´), Tomáš Kšinský (46´), Mario Mikuška (41´), Simon Goldschmidt (60´) (zdroj:https://bfz.futbalnet.sk/zapas/424977/)

Zostava (FC IMAS): Adam Jankovics, Marek Bilačič, Peter Tóth (C), Jaroslav Richter, Tomáš Magula, Nino Obert, Marek Bevelaqua, Adrián Foltýn, Marek Kéry, Lukas Gríger, Dávid Pfundtner

Góly (FC IMAS): Dávid Pfundtner (42´)

Žlté karty (FC IMAS): Marek Bevelaqua (52´)

Hodnotenie trénera Murára:

“Zápas proti Dominu bol pre nás veľmi náročný. Ťažko sme sa presadzovali v strede poľa. Súper nás dostupoval a nemali sme priestor tvoriť, výborne bránil a hral jednoducho. Bolo naozaj náročné sa presadiť v šestnástke súpera. Chlapcom sa nedá uprieť snaha a bojovnosť. Naši chlapci až moc chceli a niektoré situácie riešili zbrklo. Blíži sa koniec sezóny a viem, že na chlapcov je trošku vyvíjaný tlak, pretože ťahajú celú jarnú časť bez prehry a majú túžbu ju dotiahnuť až do konca. Verím, že to zvládnu, ale ten posledný krok je najťažší.”

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“Predposledný zápas v sezóne nám výsledkovo a aj herne nevyšiel tak, ako sme si predstavovali. Hneď v úvode zápasu sme inkasovali. Celý prvý polčas sme sa snažili o vyrovnanie. Aj keď sme na ihrisku dominovali, vytvárali sme si čisté gólové šance, tak sme ich nedokázali premeniť. Úvod druhého polčasu nám vyšiel a po rohu sme vyrovnali. Hrali sme lepšie ako v prvom polčase, ale v koncovke sme boli buď málo agresívni alebo nekoncentrovaní. Domáci celý zápas len čakali na našu chybu, ale kvalitnou defenzívou sme im príležitosť na skórovanie neposkytli. Až do konca zápasu sme išli za gólom. V poslednej minúte sme mali 100% šancu, ale nedokázali sme ju premeniť. Chlapci si zaslúžia pochvalu za bojovnosť, nechali na ihrisku dušu a všetky sily. Ideme do posledného zápasu sezóny s tým, že ho chceme vyhrať, skončiť prví a jarnú časť dohrať bez prehry.”