Excelentný výsledok pätnástky

Svoj prvý majstrovský zápas jari odohrala aj kategória U15. Na domácom ihrisku v Stupave privítali družstvo FC ABITA Studienka.

Gepardi z U15 sa zápasu chopili hneď od začiatku a výsledok hovorí za všetko. Séria gólov do brány súpera sa skončila unikátnym výsledkom. Prvý polčas otvoril Marek Očenáš v druhej minúte. Nasledovali ho spoluhráči Šimovčík, Druzhkov, Kubinec, Dvoran a polčas zavŕšil gólom na 11:0 Morice.

Druhý polčas sa začal striedaním na strane domácich, Davida Turoňa nahradil Šimon Marušák, Denisa Maroša nahradil David Drahoš a Marek Očenáš bol striedaný Paťom Škereňom. Séria gólov pokračovala a po odpískaní sedemdesiatich minút zápas skončil výsledkom 26:0.

IMAS

ilustračná fotografia

FC IMAS – FK Abita Studienka

Výsledok: 26:0

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, Richard Dvoran, Denis Maroš (36´), Adrián Foltýn (C), David Martin Turoň (36´), Filip Didek, Ivan Druzhkov, Daniel Šimovčík, Samuel Kubinec, Hugo Morice, Marek Očenáš (36´)

Náhradníci (FC IMAS): Šimon Marušák (36´), Patrik Škereň (36´), David Drahoš (36´), Tomáš Bálent, Jakub Holec

Góly (FC IMAS): Richard Dvoran (26´), Ivan Druzhkov (9´, 17´, 23´, 50´),  Daniel Šimovčík (6´, 57´, 62´, 70´), Samuel Kubinec (19´, 29´, 31´), Hugo Morice (35´), Marek Očenáš (2´, 24´), Šimon Marušák (36´, 54´, 55´, 67´), Patrik Škereň (43´, 45´), David Drahoš (38´, 44´, 60´, 66´, 69´), Tomáš Bálent, Jakub Holec

Zostava (FK Abita Studienka): Nikolas Ťažký, Patrik Ďurčo, Filip Orgoň, Branislav Svoren, Martin Vigoda (C), Denis Šišulák, Ján Šlosar, Alex Durčák, Benjamín Ďureček, Radoslav Bíla

Hodnotenie asistenta trénera Hladkého:

“Na prvý jarný zápas sme sa svedomito pripravovali, čo si nás super aj patrične odniesol. Nastúpili sme proti poslednému celku tabuľky a rozdiel na ihrisku bol markantný. Naši chlapci si schuti zastrieľali, ukázali veľa krásnych akcií a gólostroj sa zastavil na čísle 26:0 🙂. Veríme, že ďalšie zápasy oveľa viac preveria silu a schopnosti našich chlapcov.”