Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17

Gólová nádielka v podaní U17

Zverenci trénera Tótha privítali doma Jakubov a zvíťazili 12:0

Hráči si zápas s Jakubovom dosýta vychutnali. Prvý gól zápasu strelil Košík, ktorý prekonal brankára súpera v 12. minúte. Ďalším strelcom sa stal v 21. minúte Kurti a ďalšie dva góly prvého polčasu pridala letná posila Magáth. V druhom polčas gepardi len zvyšovali vedenie, v 44. minúte strelil gól Kurti, v 48. Morice, v 49. pridal tretí gól Magáth a v 51. minúte Foltýn. Po striedaniach na strane domácich pridal gól Morice, dvakrát prekonal brankára hostí Deák a posledný gól zápasu strelil opäť Magáth. Zápas sa skončil výsledkom 12:0.

imas-1

FC IMAS – TJ Záhoran Jakubov

Výsledok: 12:0

Zostava (FC IMAS): Jakub Martinovič, Marek Magula, Tomáš Kurti (54´), Tobias Hoffer (41´), Hugo Morice, David Drahoš (54´), Maximilián Magáth, Richard Košík (54´), Ivan Druzhkov, Adrián Foltýn (C), Richard Dvoran (41´)

Náhradníci (FC IMAS): Daniel Deák (54´), Daniel Šimovčík (54´), Gregor Púchy (54´), Šimon Marušák (41´), Filip Didek (41´)

Góly (FC IMAS): Tomáš Kurti (21´, 44´), Hugo Morice (48´, 54´), Maximilián Magáth (30´, 37´, 49´, 76´), Richard Košík (12´), Adrián Foltýn (51´), Daniel Deák (56´, 65´)

Hodnotenie trénera:

“V ďalšom zápase sme privítali súpera z Jakubova. Od úvodu sme chceli súpera zavrieť na vlastnej polovici. Našou snahou bolo napádať súperovu rozohrávku už na našej útočnej polovici. Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre. Boli sme dostatočne aktívni, získavali lopty, v prípravnej zóne veľmi dobre kombinovali a vytvárali si strelecké pozície. Hostí sme zavreli na vlastnej polovici a nepustili sme ich v prvom polčase absolútne k ničomu. Dominovali sme herne, kombinačne a do polčasovej prestávky sme strelili 4 góly. V druhom polčase sme hru ešte zlepšili, zvýšili pohyb, zrýchlili kombinácie. A hlavne sme si viac otvárali ihrisko, veľmi dobre sme využívali kraje ihriska. Súpera sme zatlačili ešte do hlbšieho obranného bloku. Bolo nás plné ihrisko, strelili sme krásne góly, nechýbala streľba zo strednej vzdialenosti, pekné kombinácie. Chlapci sa bavili futbalom. Dnes sme podali výborný výkon a odmenou pre chalanov bol potlesk z tribún.”