Gólová žatva

Kategória U15 vyhrala nad Šamorínom neuveriteľných 15:0

Sezóna 2019/2020 sa začala a družstvo U15 už má za sebou dve súťažné kolá. Obe kolá hráči výsledkovo zvládli a spolu strelili 21 gólov. V druhom súťažnom kole privítali v Stupave družstvo PFA ŠTK Šamorín, no súperovi nedali žiadnu šancu a od začiatku mali zápas pod kontrolou.

Ako prvý strelil gól David Drahoš v piatej minúte a tým sa spustila gólová paráda, ktorá sa zavŕšila gólom na 7:0 po strele Huga Moriceho. V závere prvého polčasu prišlo už len ku striedaniu na strane hostí Miroslava Kopelioviča nahradil Dominik Revaj.

Striedaniami sa začal aj druhý polčas – z ihriska odišli v 36. minúte Šimon Zlocha, Hugo Morice, Richard Hlobil, Patrik Škereň a na ihrisko vybehli Jakub Holec, Kristián Pavlík, Martin Jankovič a Daniel Deák, ktorý spolu s Pavlíkom prispeli k zvýšeniu na 9:0 v 39. minúte a 44. minúte. Striedaniami a gólmi druhý polčas aj pokračoval, ku strelcom sa opäť pridal aj Miroslav Toman a Ivan Druzhkov, ktorý v 68. minúte zavŕšil na konečných 15:0.

fkpdubravka-fcimas (12)

ilustračná foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – PFA ŠTK Šamorín

Výsledok: 15:0

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil (36´), Tomáš Bálent (C), Evan Samuel Kilian (50´), Alexander Machovich, Šimon Zlocha (36´), Lucas Benkovský, Hugo Morice (36´), Ivan Druzhkov, Patrik Škereň (36´), Miroslav Toman, David Drahoš

Náhradníci (FC IMAS): Martin Jankovič (36´), Kristián Pavlík (36´), Daniel Deák (36´), Koszeghy Mykhalov (50´), Jakub Holec (36´)

Góly (FC IMAS): Hugo Morice (27´), Ivan Druzhkov (23´, 68´), Patrik Škereň (7´, 21´, 24´), Miroslav Toman (13´, 54´), David Drahoš (5´, 50´, 66´), Kristián Pavlík (44´, 45´, 46´), Daniel Deák (39´)

Zostava (PFA ŠTK Šamorín): Imrich Szabados (55´), Miroslav Kopeliovič (27´), Michal Spiššák, Roman Novotník, Roland Gál, Adrián Bargár (C), Bence Válent, Martin Almásy (55´), Radovan Horváth (45´), Botond Méhes, Denis Pivarči (45´)

Náhradníci (PFA ŠTK Šamorín): Peter Balheim (55´), Krisztián Kállai (55´), Dominik Revaj (27´), Luca Fama (45´), Sebastián Bakič (45´)

“Prvý domáci zápas sme odohrali proti PFA ŠTK Šamorín. S týmto mužstvom sme sa stretli v príprave. Vedeli sme, že budú chcieť hrať kombinačne. No v tomto zápase sme boli my tí, ktorí sme diktovali tempo zápasu od začiatku až po koniec. Zápas síce skončil 15:0, no vyskytovali sa nám zbytočné chyby, na ktoré nie sme zvyknutí. Hlavne zamrzí množstvo šancí, ktoré ostali nevyužité. Štvrtok nás už čaká ďalší zápas, musíme sa na neho precízne pripraviť.”