Harmonogram

 

Rozpis tréningových plôch 

  • U17 – U6 -> futbalové ihrisko TC Stupava
  • Tréningy brankárov -> futbalové ihrisko TC Stupava

Month: Year:
« Prev October 2019 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
  1
* U15U15

Time: 17:30


* U13U13

Time: 17:30


* U13, U10U13, U10

Time: 17:30


2
* U13U13

Time: 17:30


* U15U15

Time: 17:30


* U10U10

Time: 17:30


* U7U7

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


3
* U17, U15U17, U15

Time: 17:30


* U13U13

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


4
* U15U15

Time: 16:00


* U13U13

Time: 17:30


* U10U10

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


5
* U15U15

Time: 9:00

FC IMAS - ŠK Šenkvice (miesto: TC Stupava)

* U13U13

Time: 11:00

FC IMAS - ŠK Šenkvice (miesto: TC Stupava)

* U17U17

Time: 13:00

FC IMAS - ŠK Žolík Malacky (miesto: TC Stupava)

6
* U10U10

Time: 12:00

OŠK Plavecký Štvrtok - FC IMAS (miesto: ihrisko OŠK Plavecký Štvrtok)

7
* U10U10

Time: 17:30


* U7U7

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


* U15, U13U15, U13

Time: 19:00


8
* U13U13

Time: 17:30


* U13, U10U13, U10

Time: 17:30


9
* U10U10

Time: 17:30


* U15U15

Time: 17:30


* U7U7

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


10
* U13U13

Time: 17:30


* U15U15

Time: 17:30


* U17, U15U17, U15

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


11
* U15U15

Time: 16:00


* U13U13

Time: 17:30


* U10U10

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


12
* U17U17

Time: 9:30

FK Dúbravka - FC IMAS (miesto: ihrisko FK Dúbravka)

* U15U15

Time: 9:30

MFK Rusovce - FC IMAS (miesto: MFK Rusovce)

* U10U10

Time: 9:30

OŠK Láb - FC IMAS (miesto: OŠK Láb)

* U7U7

Time: 10:00

ŠK Závod - FC IMAS (miesto: ihrisko ŠK Závod)

* U7U7

Time: 10:45

FC IMAS - TJ Záhoran Kostolište (miesto: ihrisko ŠK Závod)

* U13U13

Time: 11:30

MFK Rusovce - FC IMAS (miesto: MFK Rusovce)

* U7U7

Time: 11:30

FK Studienka - FC IMAS (miesto: ihrisko ŠK Závod)

13
* U10U10

Time: 10:30

FC IMAS - Deutsch Wagram (ihrisko Deutsch Wagram)

14
* U7U7

Time: 17:30


* U13U13

Time: 17:30


* U17, U10U17, U10

Time: 19:00


15
* U15U15

Time: 17:30


* U13U13

Time: 17:30


* U13, U10U13, U10

Time: 17:30


16
* U10U10

Time: 17:30


* U15U15

Time: 17:30


* U7U7

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


17
* U13U13

Time: 17:30


* U15U15

Time: 17:30


* U17, U15U17, U15

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


18
* U15U15

Time: 16:00


* U13U13

Time: 17:30


* U10U10

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


19
* U17U17

Time: 9:00

FC IMAS - SFC Kalinkovo (miesto: TC Stupava)

* U15U15

Time: 9:00

ŠK Svätý Jur - FC IMAS (miesto: ihrisko Svätý Jur)

* U13U13

Time: 11:00

ŠK Svätý Jur - FC IMAS (miesto: ihrisko Svätý Jur)

20
* U10U10

Time: 9:00

FC IMAS - TJ Záhoran Jakubov (A) (miesto: TC Stupava)

21
* U10, U7U10, U7

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


* U15, U13U15, U13

Time: 19:00


22
* U13, U10U13, U10

Time: 17:30


* U15, U13U15, U13

Time: 17:30


23
* U15, U10, U7U15, U10, U7

Time: 17:30


* U17, U15U17, U15

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


24
* U17, U15U17, U15

Time: 17:30


* U15, U13U15, U13

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


25
* U15U15

Time: 16:00


* U13, U10U13, U10

Time: 17:30


* U17U17

Time: 18:30


26
* U15U15

Time: 9:00

FC IMAS - ŠK Vrakuňa Bratislava (A) (miesto: TC Stupava)

* U13U13

Time: 11:00

FC IMAS - ŠK Vrakuňa Bratislava (A) (miesto: TC Stupava)

27
* U7U7

Time: 10:00

ŠK Závod - FC IMAS (miesto: ihrisko FK Studienka)

* U7U7

Time: 10:45

TJ Záhoran Kostolište - FC IMAS (miesto: ihrisko FK Studienka)

* U7U7

Time: 11:30

FK Studienka - FC IMAS (miesto: ihrisko FK Studienka)

28
29
* U13, U10U13, U10

Time: 17:30


30
* U17, U15U17, U15

Time: 17:30


31
* U17, U15U17, U15

Time: 17:30


     
Category Key
 Iné
 Majstrovský zápas
 Posilňovňa
 Prípravný zápas
 Regenerácia - Devínska N. Ves
 Tréning
 Tréning brankárov
 Turnaj


Kategórie:

U17 – rok narodenia 2003-2004

U15 – rok narodenia 2005-2006

U13 – rok narodenia 2007-2008

U10 – rok narodenia 2009-2011

U7 – rok narodenia 2012-2013

 

Sleduj nás a zdieľaj

 

 

Translate »

Nezabudni nás sledovať aj na