Harmonogram

Rozpis tréningov a stretnutí 


Month: Year:
« Prev September 2020 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
  1
* U15U15

Time: 9:00

FC IMAS - ŠK Vrakuňa Bratislava (miesto: TC Stupava)

* U13U13

Time: 11:00

FC IMAS - ŠK Vrakuňa Bratislava (miesto: TC Stupava)

2
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U11U11

Time: 17:30


3
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U11U11

Time: 17:30


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


4
* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


5
* U15U15

Time: 9:30

PŠC Pezinok (A) - FC IMAS (miesto: ihrisko Pezinok)

* U13U13

Time: 11:30

PŠC Pezinok (A) - FC IMAS (miesto: ihrisko Pezinok)

* U19U19

Time: 14:00

TJ Jarovce Bratislava - FC IMAS (miesto: ihrisko Jarovce)

6
* U11U11

Time: 10:00

Obecný športový klub Láb - FC IMAS (miesto: ihrisko Láb)

* U17U17

Time: 13:00

TJ Jarovce Bratislava - FC IMAS (miesto: ihrisko Jarovce)

7
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U11U11

Time: 16:30


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U8U8

Time: 17:30


* U19, U17U19, U17

Time: 18:30


8
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


9
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


* U8U8

Time: 17:30


10
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U17U17

Time: 17:00

FC IMAS - TJ Záhoran Jakubov (miesto: TC Stupava)

* U11U11

Time: 17:30

FK Studienka - FC IMAS (miesto: ihrisko Studienka)

11
* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


12
* U11U11

Time: 9:00

FC IMAS - ŠK Lozorno, FO (miesto: TC Stupava)

13
* U17U17

Time: 11:00

FC IMAS - MFK Záhorská Bystrica (miesto: TC Stupava)

* U15U15

Time: 13:30

FC IMAS - FK Rača Bratislava (miesto: TC Stupava)

* U8U8

Time: 13:30

Lokomotíva Devínska Nová Ves (B) - FC IMAS (miesto: ihrisko Devínska)

* U8U8

Time: 14:15

FKM Stupava (A) - FC IMAS (miesto: ihrisko Devínska)

* U8U8

Time: 15:00

FC IMAS - MFK Záhorská Bystrica (miesto: ihrisko Devínska)

* U13U13

Time: 15:30

FC IMAS - FK Rača Bratislava (A) (miesto: TC Stupava)

14
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U11U11

Time: 16:30


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U8U8

Time: 17:30


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


15
* U15U15

Time: 9:00

FC IMAS - MŠK Senec (A) (miesto: TC Stupava)

* U13U13

Time: 11:00

FC IMAS - MŠK Senec (A) (miesto: TC Stupava)

* U17U17

Time: 14:00

MFK Záhorská Bystrica - FC IMAS (miesto: ihrisko Záhorská Bystrica)

* U11U11

Time: 17:30


16
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


* U8U8

Time: 17:30


17
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U11U11

Time: 17:00

TJ Veľké Leváre - FC IMAS (miesto: ihrisko Veľké Leváre)

18
* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


19
* U15U15

Time: 9:00

ŠK Svätý Jur - FC IMAS (miesto: ihrisko Svätý Jur)

* U13U13

Time: 11:00

ŠK Svätý Jur - FC IMAS (miesto: ihrisko Svätý Jur)

* U17U17

Time: 12:15

ŠK Žolík Malacky - FC IMAS (miesto: ihrisko Malacky)

* U19U19

Time: 13:30

FC Rohožník (A) - FC IMAS (miesto: ihrisko Rohožník)

20
* U11U11

Time: 15:00

FK v Sološnici - FC IMAS (miesto: ihrisko Sološnica)

21
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U11U11

Time: 16:30


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U8U8

Time: 17:30


* U13U13

Time: 17:30


22
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U11U11

Time: 17:30


23
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


* U8U8

Time: 17:30


24
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U11U11

Time: 17:00

FC IMAS - ŠK Závod (miesto: ihrisko TC Stupava)

* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


25
* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


26
* U11U11

Time: 9:00

FC IMAS - FK Jablonové (ihrisko TC Stupava)

* U8U8

Time: 9:30

FC IMAS - Lokomotíva Devínska Nová Ves (B) (ihrisko Borinka)

* U8U8

Time: 10:15

FKM Stupava (A) - FC IMAS (ihrisko Borinka)

* U8U8

Time: 11:00

MFK Záhorská Bystrica - FC IMAS (ihrisko Borinka)

27
* U19U19

Time: 9:00

FC IMAS - ŠK Svätý Jur (ihrisko TC Stupava)

* U17U17

Time: 11:00

FC IMAS - MŠK Iskra Petržalka (ihrisko TC Stupava)

* U15U15

Time: 14:00

FC IMAS - TJ Jarovce Bratislava (ihrisko TC Stupava)

* U13U13

Time: 16:00

FC IMAS - TJ Jarovce Bratislava (ihrisko TC Stupava)

28
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U11U11

Time: 16:30


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U8U8

Time: 17:30


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


29
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


30
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


* U8U8

Time: 17:30


       
Category Key
 Iné
 Majstrovský zápas
 Posilňovňa
 Prípravný zápas
 Regenerácia - Devínska N. Ves
 Tréning
 Tréning brankárov
 Turnaj


Kategórie:

U19 – rok narodenia 2002-2003

U17 – rok narodenia 2004 – 2005

U15 – rok narodenia 2006 – 2007

U13 – rok narodenia 2008 – 2009

U11 – rok narodenia 2010 – 2011

U8 – rok narodenia 2012 -2013

 

Sleduj nás a zdieľaj

 

 

Translate »
error

Nezabudni nás sledovať aj na