Harmonogram

 

Rozpis tréningových plôch 

  • U17 – U6 -> futbalové ihrisko TC Stupava
  • Tréningy brankárov -> futbalové ihrisko TC Stupava

Mesiac: Rok:
« Predch. August 2019 Nasl. »
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
      1
* U17U17

Čas: 8:30

FC IMAS - ŠK Lozorno

2
* U15, U13U15, U13

Čas: 18:30


3
4
5
* U15U15

Čas: 15:00

FC IMAS - ŠTK Šamorín (miesto: ihrisko Stupava)

* U13U13

Čas: 17:00


* U10U10

Čas: 17:00


6
* U17U17

Čas: 8:30


* U15U15

Čas: 8:30


* U13U13

Čas: 17:00


7
* U17U17

Čas: 8:30


* U15U15

Čas: 15:00

FC IMAS - ŠK Vrakuňa (miesto: Stupava)

* U13U13

Čas: 17:00


8
* U17U17

Čas: 8:30


* U10U10

Čas: 17:00


9
* U17U17

Čas: 8:30


* U15U15

Čas: 17:00


* U13U13

Čas: 17:00


10
* U10U10

Čas: 9:00

miesto: Trnava

11
* U17U17

Čas: 10:00

FC IMAS - SDM Domino (miesto: ihrisko Stupava)

12
* U17, U15U17, U15

Čas: 8:30


* U17, U15, U13U17, U15, U13

Čas: 8:30


* U10U10

Čas: 17:00


* U13U13

Čas: 17:00


13
* U15U15

Čas: 8:30


* U13U13

Čas: 15:00

FC IMAS - OŠK Láb (miesto: ihrisko Stupava)

* U10U10

Čas: 17:00


14
* U17U17

Čas: 8:30


* U13U13

Čas: 17:00


* U15U15

Čas: 17:00

NMŠK 1922 Bratislava - FC IMAS (miesto: ihrisko NMŠK)

15
* U17U17

Čas: 8:30


* U10U10

Čas: 17:00


16
* U17U17

Čas: 8:30


* U15U15

Čas: 8:30


* U13U13

Čas: 17:00


17
* U13U13

Čas: 13:00

FK Hainburg (A) - FC IMAS (miesto: Hainburg)

18
* U15U15

Čas: 10:00

FK Hlohovec - FC IMAS (miesto: Hlohovec)

* U10U10

Čas: 18:00

PŠK Pezinok - FC IMAS (miesto: Pezinok)

19
* U17U17

Čas: 8:30


* U13U13

Čas: 15:00

FC IMAS - FTVŠ Lafranconi (miesto: TC Stupava)

* U15U15

Čas: 17:00


* U10U10

Čas: 17:00


20
* U17U17

Čas: 8:30


* U15U15

Čas: 8:30


* U13U13

Čas: 17:00


* U10U10

Čas: 17:00


21
* U15U15

Čas: 17:00


* U13U13

Čas: 17:00


* U17, U15, U13U17, U15, U13

Čas: 17:00


22
* U17U17

Čas: 8:30


* U10U10

Čas: 17:00


23
* U17U17

Čas: 8:30


* U15U15

Čas: 8:30


* U13U13

Čas: 17:00


24
* U15U15

Čas: 10:00

FKP Dúbravka - FC IMAS (miesto: Dúbravka)

* U13U13

Čas: 12:00

FKP Dúbravka - FC IMAS (miesto: Dúbravka)

* U17U17

Čas: 13:00

FK Kalinkovo - FC IMAS (miesto: Kalinkovo)

25
* U10U10

Čas: 9:30

Vrakuňa - FC IMAS (miesto: Vrakuňa)

26
* U15U15

Čas: 17:00


* U13U13

Čas: 17:00


* U17, U15U17, U15

Čas: 17:00


27
* U17U17

Čas: 8:30


* U15U15

Čas: 17:00


* U13U13

Čas: 17:00


* U10U10

Čas: 17:00


* U13, U10U13, U10

Čas: 17:00


28
* U17U17

Čas: 15:00

ŠK Žolík Malacky - FC IMAS (miesto: Malacky)

* U15U15

Čas: 17:00


* U13U13

Čas: 17:00


29
* U17U17

Čas: 8:30


* U10U10

Čas: 17:00


30
* U17U17

Čas: 8:30


* U15U15

Čas: 17:00


* U13U13

Čas: 17:00


31
* U15U15

Čas: 9:00

FC IMAS - ŠTK Šamorín (miesto: TC Stupava)

* U10U10

Čas: 10:00

Deutsch Wagram (A) - FC IMAS (miesto: Wagram)

* U13U13

Čas: 11:00

FC IMAS - ŠTK Šamorín (miesto: TC Stupava)

 
Kľúč Kategórie
 Iné
 Majstrovský zápas
 Posilňovňa
 Prípravný zápas
 Regenerácia
 Tréning
 Tréning brankárov
 Turnaj

 

Sleduj nás a zdieľaj

 

 

Translate »

Nezabudni nás sledovať aj na