Výsledok: 5:0 (Szalay 1, Bečka 3, Gerči 1)

O 7. – 8. miesto

Výsledok: 1:4 (Gramblička)

Zostava: Měšťan Tomáš, Šimunič Martin, Bečka Martin, Szalay Mathias, Gerči Oliver, Jager Max, Gramblička Adam

Hodnotenie trénera Měšťana:

“Dnes jsme se zúčastnili velmi kvalitního turnaje v Trnavě ” Trnava Cup” pro kat. U9 roč.2010 a ml.. Hrálo se na dvě skupiny po 6ti mužstvech. Naším prvním cílem bylo postoupit do čtvrtfinále, co se podařilo z 3 místa v skupině. Ve čtvrtfinále jsme narazili na mužstvo Vrakuňa, kterému jsme podlehli  a následně dle bodovému systému v skupině jsme byli posunuty o hru o 7místo. Tento zápas  skončil s mužstvem Belá pro prospěch soupeře, který lépe zvládl poslední zápas a vyhrál. My si odnášíme z Trnava Cup 8.místo. Musím zvlášť vyzvednout hned první zápas proti domácímu celku – FC Spartak Trnava bílí, zápas jsme měli 14 minut pod kontrolou, vyhrávali jsme rychlým gólem, nevyužili mnoho gólových  šancí a bohužel v poslední minutu jsme nezvládli a soupeř vyhrál 2:1.

Turnaj velmi pozitivně hodnotím, byl na kvalitní úrovni, organizace turnaje výborná, soupeři hráli v rámci Fair Play a naši sportovci získali další fotbalové zkušenosti.”