Krásne víťazstvo kategórie U10

Dnes si zmerali sily naše prípravky s družstvom MFK Záhorská Bystrica.

Prvý zápas odohrala U11-tka. Zápas otvoril prvým gólom Juraj Haramia hneď v prvej minúte. O štyri minúty neskôr strelil gól do siete domácich Maťo Mlynka. Vedenia sa však čoskoro chopili domáci, ktorí nám vsietili do polčasu 5 gólov. V druhom polčase už padli len dva góly. Jeden strelil do našej siete Filip Lenčeš a ďalší strelil súperovi Simon Nedeliak. Po konečnom hvizde bol stav zápasu 6:3.

Výhru a tri body si odniesli zo Záhorskej Bystrice hráči U10. Prvý polčas patril gepardom, ktorí strelil 7 gólov. V štvrtej, siedmej a deviatej minúte strelil družstvu MFK Záhorská Bystrica gól Arsen Juriv, štafetu prebral Simon Oselský a po dvoch góloch ju opäť odovzdal Arsenovi, ktorý zvýšil náskok na 0:7. Druhý polčas gólom otvoril opäť Simon Oselský. Prvý gól do našej brány strelil v 44. minúte Samuel Krajčír, na to však prišla odpoveď Riška Danihela a Boriska Šimkoviča zvýšením náskoku na 1:10. Poslednou bodkou zápasu bol gól do našej siete opäť po strele Samuela Krajčíra, ktorý tak uzavrel zápas výsledkom 2:10.

imas

U11

MFK Záhorská Bystrica – FC IMAS

Výsledok: 6:3

Zostava (MFK Záhorská Bystrica): Samuel Leškovský, Filip Lenčeš, Michal Gazdík, Thambawitaget Nyle Gautam, Matúš Melichar, Henrich Grosz, Matej Pokus (C), Michal Pokus, Lucian Bernát, Lucian Bernát

Góly (MFK Záhorská Bystrica): Matej Pokus (13´, 25´), Matúš Melichar (15´, 19´), Filip Lenčeš (38´), Michal Pokus (21´)

Zostava (FC IMAS): Samuel Holec, Jakub Měšťan, Hugo Michal Šíra, Samuel Foltín, Michal Harmata, Juraj Haramia, Martin Mlynka, Artur Procházka (C), Simon Nedeliak

Góly (FC IMAS): Juraj Haramia (1´), Martin Mlynka (5´), Simon Nedeliak (39´)

Hodnotenie vedúceho mužstva Nedeliaka:

“Do zápasu sme vstúpili presne podľa našich predstáv a veľmi rýchlo sme sa ujali vedenia 0:2. Chalani hrali skvele, kombinačne a súpera sme do ničoho nepustili. Prišli však zlé rozohrávky brankára a v krátkom časovom úseku sme inkasovali 4 góly. Chalani sa snažili skorigovať skóre, ale s nepokojom na kopačkách nám odskakovali lopty a viazla kombinácia. Do šatní sme išli za stavu 5:2. Cez prestávku som hráčov nabudil do druhého polčasu a hneď sa to odzrkadlilo na ihrisku. Hrali sme kľudnejšie, kombinačne, prevyšovali súpera. Mali sme viacero sľubných šancí, ale žiaľ len jednu sa nám podarilo premeniť po dôraze pred domácim brankárom. Chalani išli z ihriska zo sklonenými hlavami, ale rodičia ich vyprevadili potleskom za predvedenú hru a bojovnosť.”

U10

Výsledok: 2:10

Zostava (MFK Záhorská Bystrica): Andrej Sika, Lukáš Bolf, Daniel Prokop (C), Samuel Krajčír, Oliver Poór, Marek Sika, Alexander Tóth, Timmothy Komora, Jakub Morávek, Gino Herz, Michal Kopčák

Góly (MFK Záhorská Bystrica): Samuel Krajčír (44´, 50´)

Zostava (FC IMAS): Tomáš Měšťan (C), Dominik Moravčík, Simon Oselský, Alex Soós, Boris Šimkovič, Richard Danihel, Mathias Marcus Szalay, Martin Bečka, Arsen Juriv, Marián Petráš

Góly (FC IMAS): Arsen Juriv (4´, 7´, 9´, 21´, 23´), Simon Oselský (15´, 17´, 33´), Boris Šimkovič (49´), Richard Danihel (47´)

Hodnotenie trénera Měšťana:

“Dnes mám krátké hodnocení, které hodnotí celý zápas. Disciplína, kolektivní hra a velmi dobrá nálada teamu znamenala jednoznačné vítězství na hřišti soupeře.Vynikající kontrola míče v defenzivě či v ofenzivě, přesné nahrávky,bojovnost, stálá střelba. Dnes se celý team bavil fotbalem na hřišti, ale bavili i rodiče na tribuně. Dnes si vyzkoušel premiérově zápas Marián Petráš z kategorie U6, který se na fotbalovém hřišti neztratil a tímto ho vítám mezi námi. Moc děkuji celému teamu za účast na tréninku či zápasech, pracovat na sobě budeme počas zimní přestávky a už teď se velmi moc těšíme na “jarní ligovou soutěž”. Samozřejmě Velké díky rodičům – povzbuzovatelům/fanouškům,vytvářejí výbornou atmosféru a sami musí uznat, že od měsíce september jsme udělali velký posun ku předu.”