Majstri pokračujú v skvelých výkonoch

Tentokrát nedarovali ani bod Jakubovu

Zápas sme mali opäť po celý čas pod kontrolou. Napriek množstvu šancí prišiel prvý gól až v závere prvého polčasu a to v 33. minúte po strele Ivana Druzhkova, ktorý čistou strelou prekonal brankára Jakubova.

Druhý polčas sa začal striedaním na strane súpera – Adama Kubišta nahradil Juraj Jánošík. Následne v rovnakej minúte vystriedal Huga Moriceho Gregor Púchy. Svoj druhý gól zápasu pridal Druzhkov v 42. minúte a na 3:0 zvýšil Paťo Škereň. V najbližších minútach sa na našej strane opäť striedalo – Tomáša Bálenta nahradil Šimon Marušák, Davida Drahoša vystriedal Daniel Deák a Davida Martina Turoňa nahradil Jakub Holec. Góly padali aj v zábere zápasu. V 57. minúte Daniel Deák zvýšil náskok na 4:0 a posledné dva góly zápasu si pripísal Daniel Šimovčík v 62. a 67. minúte. Zápas sa po záverečnom hvizde skončil výsledkom 6:0.

fcimas_tjzahoranjakubov-(58

FC IMAS – TJ Záhoran Jakubov

Výsledok: 6:0

Zostava (FC IMAS): Denis Maroš, Hugo Morice (36´), David Martin Turoň (54´), Ivan Druzhkov, Patrik Škereň, Filip Didek (C), Daniel Šimovčík, David Drahoš (54´), Tomáš Bálent (52´), Richard Dvoran, Adrián Foltýn

Náhradníci (FC IMAS): Daniel Deák (54´), Jakub Holec (54´), Gregor Púchy (36´), Šimon Marušák (52´)

Góly (FC IMAS): Ivan Druzhkov (33´, 42´), Patrik Škereň (46´), Daniel Deák (57´), Daniel Šimovčík (62´, 67´)

Zostava (TJ Záhoran Jakubov): Timotej Slaninka, Matúš Vlk, Dávid Macík (C), Peter Studený, Alex Prevaj, Tomáš Martinec, Alex Redenkovič, Timotej Kuch, Adam Kubišta (36´), Martin Kopanyi, Jakub Drahoš (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375096/)

“V tomto zápase bolo prakticky o všetkom rozhodnuté, ale i napriek tomu hráči boli dostatočne namotivovaní na mužstvo, s ktorým sme sa celú súťaž pretekali o prvenstvo v lige. Celý zápas prebiehal v našej réžií. Loptu sme mali stále pod kontrolou, súperovi sme ju nechceli požičať. Mali sme množstvo zakončení spoza šestnástky či zvnútra šestnástky, no súpera podržal brankár kvalitnými zákrokmi. Napriek tomu, že sme boli dominantným mužstvom na ihrisku, prvý polčas nebol v takej rýchlosti ako by mal byť z našej strany. Cez polčas som hráčom dohovoril, aby sme tú hru zrýchlili a neprispôsobovali sa súperovi. Chalani moje pokyny splnili. Hru sme zrýchlili a pridali pekných 5 gólov. Bol to jeden z našich najlepších výkonov, ktorý sme počas celej súťaže predviedli. V tomto zápase sa odzrkadlilo naše postupné zlepšovanie sa počas celej sezóny.”