Archív článkov,  Novinky

Majstrovské duely s MŠK Senec

Naše najmladšie súťažné ročníky odohrali zápasy s družstvom MŠK Senec. V trinástom kole, ktoré sa odohralo počas víkendu, ich na svojom ihrisku privítali senecké prípravky, následne sa včera odohrali odvety na ihrisku v Stupave.
imasu10

U11

MŠK Senec – FC IMAS

Výsledok: 7:2

Zostava (MŠK Senec): Lukáš Vilkovský (C), Marco Potúček, Milan Tužinský, David Hakobian, Gabriel Klec, Oliver Pomšahár, Jakub Benkovský, Leo Algayer (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391836/)

Góly (MŠK Senec): Oliver Pomšahár (16´, 19´, 23´), Jakub Benkovský (24´, 27´), David Hakobian (42´), Marco Potúček (25´) (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391836/)

Zostava (FC IMAS): Tomáš Měšťan, Jakub Měšťan, Samuel Foltín, Hugo Michal Šíra, Michal Harmata, Arsen Juriv, Martin Kyselica, Juraj Haramia, Martin Mlynka (C), Tomáš Orth

Góly (FC IMAS): Michal Harmata (33´, 34´)

Hodnotenie trénera Hančíka:

“Odohrali sme majstrovský zápas som Sencom. Súper nebol lepší, ale bol efektívnejší. Väčšinu zápasu sme tlačili Senec na ich polke a nedali gól, za to súper nás z protiútokov vyškolil a dal nám 7 gólov. Futbal je o góloch, ktoré sme nedali a zaslúžene sme prehrali. “

U10

Zostava (MŠK Senec): Oliver Csuka, Martin Strapáč (C), Gabriel Csókas, Nicolas Neszméry, Erik Takáč, Patrik Mihalovič, Samuel Matlák, Dominik Pravda, Kristián Gurčík (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391920/)

Góly (MŠK Senec): Martin Strapáč (1´, 20´), Nicolas Neszméry (2´, 3´, 35´), Erik Takáč (48´), Samuel Matlák (9´) (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391920/)

Zostava (FC IMAS): Martin Šimunič, Boris Šimkovič (C), Max Jan Jager, Oliver Gerči, Adam Gramblička, Dominik Moravčík, Richard Danihel, Mathias Marcus Szalay, Martin Bečka, Alex Móza, Timur Yilmaz

Góly (FC IMAS): Mathias Marcus Szalay (12´), Martin Bečka (42´)

Hodnotenie trénera Měšťana:

“Dnes jsme vycestovali na nedaleké hřiště MŠK Senec. Viděl jsem dnes dvě fáze zápasu. Prvních 10 minut zápasu jsme se báli soupeře, který měl ve svém týmu viditelně větší a zdatnější chlapce, který bych pasoval osobně do mladších žáků. Přišli velmi rychlé góly ze strany soupeře, které naše malé gapardíky nesložili k zemi, ale naopak jsme se povzbudili, vyhecovali a začali jsme být rovnocenným soupeřem. V druhém poločase jsem viděl naše mladé fotbalisty, že chtějí něco udělat z výsledkem. Začali jsme si už od brankáře nahrávat, přišli krásné kombinační nahrávky, které vedli až do zakončení. Musím velmi pochválit dnešní výkon našich gepardíků, že jsme byli 35 minut lepším týmem na hřišti. Přes výrazně výškovou převahu soupeře si udělat desítky gólových příležitostí má pro mě cenu zlata. Výborný a zodpovědný výkon dnes podal náš brankář Martin Šimunič, výborně rozehrával,včas vyběhával proti soupeři, brankářské tréninky bere zodpovědně a to se vše vrací na ligovém zápase. Samozřejmě, velmi moc děkuji všem malým gepardíkům na dnešním zápase, nedá se mi vyzvednout hráče Martin Bečka vs Riško Danihel udělat si na hřišti tři hráče, kteří mají výškovou výhodu a dostat se do zakončení, tomu se povídá “pěkná drzost”. Musím hrdě konstatovat, že poslední zápasy mě přesvědčují, že naši mladý fotbalisti mají před sebou slibnou kariéru. Velmi kvalitně a zodpovědně trénují, trénují a nastupují na zápasy s výbornou náladou, tvoří výborný kolektiv a tyto klady se v budoucnosti projeví na úspěchu celého týmu.”

U11

FC IMAS – MŠK Senec

Výsledok: 6:8

Zostava (FC IMAS): Samuel Holec, Jakub Měšťan, Samuel Foltín, Tomáš Orth, Michal Harmata, Hugo Michal Šíra, Arsen Juriv, Juraj Haramia, Martin Kyselica

Góly (FC IMAS): Samuel Foltín (35´), Michal Harmata (44´), Hugo Michal Šíra (29´), Arsen Juriv (7´), Juraj Haramia (14´, 23´)

Zostava (MŠK Senec): Matej Červenák, David Predmersky, Richard Rezsnák, Artur Pálinkáš, Oliver Palkovič, Oliver Pomšahár (C), Sebastián Matis, Timur Čizmázia, Leo Algayer (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391864/)

Góly (MŠK Senec): David Predmersky (35´), Artur Pálinkáš (9´), Oliver Palkovič (19´), Oliver Pomšahár (11´, 30´), Timur Čizmázia (3´, 17´), Leo Algayer (40´) (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391864/)

“Odohrali sme majstrovský zápas som Sencom. Nezachytili sme dobre začiatok zápasu a súper po individuálnych chybách našich krajných obrancov dal rýchle tri góly. Hneď na to sme dali rýchle dva góly. V druhom polčase sa skóre menilo niekoľkokrát. Okrem individuálnych chýb v obrane nemám chalanom čo vyčítať, hrali sme naozaj výborný zápas. Keď berieme do úvahy, že sme hrali s prvým družstvom v tabuľke, ktoré v súťaži nedostalo v jednom zápase viac ako tri góly. Veľká škoda, že keď sa v zápase lámal chlieb za stavu 5:4 pre Senec a my sme mali veľký tlak a čisté gólové šance, tak sme nepretavili našu snahu do gólov. Na jar to bol náš najlepší výkon.”

U10

Výsledok: 4:7

Zostava (FC IMAS): Martin Šimunič, Boris Šimkovič, Max Jan Jager, Oliver Gerči, Adam Gramblička, Dominik Moravčík, Richard Danihel, Mathias Marcus Szalay, Simon Oselský, Martin Bečka, Alex Móza, Timur Yilmaz

Góly (FC IMAS): Mathias Marcus Szalay (46´), Simon Oselský (10´), Martin Bečka (29´), Timur Yilmaz (33´)

Zostava (MŠK Senec): Ladislav Magyar, Matúš Borsányi, Dominik Rusňák, Nicolas Neszméry, Samuel Žiak, Tomáš Takáč, Samuel Matlák (C), Teo Žiak, Patrik Mihalovič, Kristián Gurčík (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391948/)

Góly (MŠK Senec): Nicolas Neszméry (6´, 27´), Tomáš Takáč (21´), Samuel Matlák (3´, 12´, 18´), Teo Žiak (43´) (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391948/)

“Dnes na našem domácím hřišti v Stupavě jsme přivítali mužstvo MŠK Senec. S mužstvem, s kterým jsme odehráli ligový zápas v neděli, nás čekala těžká odveta doma. První poločas jsme v plné čáře zaspali, chybělo nám nasazení, pohyb, důraz, myšlenka, vše co k fotbalu patří. V prvním poločase přišli gólové tresty a první poločas jsme prohrávali 5:1. V druhém poločase se objevilo na hřišti úplně jiné mužstvo, mužstvo, co chce s výsledkem něco udělat. Začali přesné nahrávky, začali jsme si věřit a začali jsme soupeře napadávat a čekali jsme na příležitost, kdy dáme gól. V druhém poločase jsme  při rychlých kombinacích dali 3 branky. Velmi zajímavý duel až do konce a děkuji soupeři MŠK Senec  za pěkný středeční fotbalový svátek.”