Nedeľa priniesla výhru, prehru aj remízu

Obe prípravky a kategória U17 majú za sebou ďalšie kolá súťaží BFZ.

Vonkajší zápas odohrala U17-tka na ihrisku SDM Domino. O zápase sa rozhodlo hneď začiatkom prvého polčasu. Prvý gól strelil do brány domácich Peťo Tóth v 5. minúte a vyrovnávajúci gól strelil Samuel Mužlay v 11. minúte. Do polčasu prišla ešte žltá karta pre Simona Goldschmidta. V druhom polčase napriek množstve šancí gól nepadol, prišlo len k štyrom striedaniam na oboch stranách. Zápas sa skončil výsledkom 1:1 a deľbou bodov.

Na domácom ihrisku privítali naše prípravky družstvo NMŠK 1922 Bratislava. Zápas U10 otvoril v 4. minúte hráč hostí Stanislav Kondla. Ďalší gól pridal Ilia Doroschenko a v 15. minúte znížil na 1:2 Boris Šimkovič. Do polčasu padli do našej siete ešte dva góly po strele Ilia Doroschenka a Roberta Valčeka. V druhom polčase sa nám už gól streliť nepodarilo, inkasovali sme však 4 a zápas sa skončil 1:8.

U11 si napravila chuť. V prvom stretnutí s NMŠK sme prehrali 7:0, teraz však bol zápas diametrálne odlišný. Prvý gól padol v druhej minúte po strele Maťa Mlynku, ďalší strelil Hugo Michal Šíra, Juraj Haramia a gól na 4:0 opäť Martin Mlynka. V 8. minúte si strelil vlastný gól hráč NMŠK David Konečný a v 11. minúte svoju chybu napravil streľbou gólu do našej brány. Následne sa opäť rozstrieľali gepardi: Artur Procházka, Hugo Michal Šíra a Samuel Foltín. Gólovú parádu prerušil Adam Čizmazia vlastným gólom, čím sa zvýšil náš náskok na 12:1. Do polčasu nasledovali padli ešte dva góly po strele Samuela Foltína. V druhom polčase sa už súperovi nepodarilo skórovať a tak družstvo NMŠK inkasovalo po strelách Artura Procházku, Michala Harmatu, Huga Šíru, Martina Mlynku a Simona Nedeliaka. Po záverečnom hvizde bol výsledok zápasu 24:1.

fcimasfcimas

SDM Domino – FC IMAS

Výsledok: 1:1

Zostava (SDM Domino): Peter Ivanko, Šimon Ondrej Krechňák (C), Lukáš Bertók, Mario Mikuška, Vladimír Gabriška (41´), Samuel Kulifaj (70´), Jakub Franek, Simon Goldschmidt (41´), Viliam Sirkovský (78´), Samuel Mužlay

Náhradníci (SDM Domino): Martin Donoval, Jakub Štefančin (78´), Erik Gončár, Lukáš Mauer (70´), Alexej Jhohan Velasqvez (41´), Matej Bučič (41´)

Góly (SDM Domino): Samuel Mužlay (11´)

Žlté karty (SDM Domino): Simon Goldschmidt (34´)

Zostava (FC IMAS): Adam Jankovics, Lukas Gríger, Peter Biesik, Adrián Foltýn (75´), Peter Tóth (C), Marek Bevelaqua, Marek Bilačič (77´), Tomáš Magula, Jaroslav Richter (70´), Denis Maroš, Juraj Mesároš (80´)

Náhradníci (FC IMAS): Filip Didek (77´), Marek Kéry (70´), Dávid Pfundtner (75´), Šimon Marušák (80´)

Góly (FC IMAS): Peter Tóth (5´)

Hodnotenie trénera Murára:

“Zápas na Domine bol veľmi náročný, hral sa na veľmi ťažkom teréne. Úvod zápasu sme začali veľmi dobre, po peknej akcii a ešte krajšej prihrávke Bilačiča, ktorý vysunul Petra Tótha a ten krásnou strelou obstrelil brankára. Súper po góle začal byť dôraznejší, hlavne v osobných súbojoch dominoval a hrozil zo štandartných situácii. Po jednej z nich sme inkasovali gól. Druhý polčas bol výborný z oboch strán. Výborné tempo, šance sa striedali na oboch stranách. Bolo vidieť, že obe mužstvá chcú vyhrať, čo veľmi pozitívne hodnotím. Nasadenie a bojovnosť v tomto zápase nechýbala ani jednému hráčovi.”

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“V dnešnom zápase sme už potrebovali bodovať. Od úvodu to bol veľmi tvrdý zápas na ťažkom teréne. Chalani sa s tým však dokázali vyrovnať a boli domácim viac ako vyrovnaným súperom. Do vedenia sme sa dostali po rýchlom protiútoku a perfektnom zakončení Tótha. Súper nanešťastie onedlho vyrovnal po rohu. Do konca polčasu sme prevzali iniciatívu a vytvorili sme si šance, len sme ich nedokázali premeniť. Druhý polčas začal súper tlakom, ale ten sme dokázali ustáť. Postupne sme sa dostali do hry aj my. Bolo to o jednom góle, kto by ho dal, tak by pravdepodobne bral všetky body. Šance sa striedali na oboch stranách, ale gól už nepadol. Chlapcov chválime za bojovnosť a za to, že nechali na ihrisku srdiečko. Pripravíme sa na ďalší zápas s túžbou ho vyhrať.”

U11

FC IMAS – NMŠK 1922 Bratislava

Výsledok: 24:1

Zostava (FC IMAS): Samuel Holec, Jakub Měšťan, Hugo Michal Šíra, Samuel Foltín, Michal Harmata, Juraj Haramia, Martin Mlynka, Artur Procházka, Simon Nedeliak (C)

Góly (FC IMAS): Hugo Michal Šíra (2´, 17´, 21´, 31´, 49´), Samuel Foltín (22´, 23´, 25´), Michal Harmata (27´, 34´, 37´), Juraj Haramia (3´, ), Martin Mlynka (2´, 5´,  32´, 35´), Artur Procházka (13´, 15´, 26´, 35´), Simon Nedeliak (37´, 40´)

Zostava (NMŠK 1922 Bratislava): Marcel Čačo, Martin Kusý (C), Noel Vozár, Adam Kováč, Adam Čizmazia, Martin Dvořák, David Konečný, Lukáš Boronkay

Góly (NMŠK 1922 Bratislava): David Konečný (8´ – vlastný gól, 11´), Adam Čizmazia (23´ – vlastný gól)

Hodnotenie trénera Hančíka:
“”

U10

Výsledok: 1:8

Zostava (FC IMAS): Tomáš Měšťan, Max Jan Jager, Dominik Moravčík, Simon Oselský, Alex Soós, Boris Šimkovič (C), Richard Danihel, Martin Šimunič, Mathias Marcus Szalay, Alexander Prepík, Martin Bečka

Góly (FC IMAS): Boris Šimkovič (15´)

Zostava (NMŠK 1922 Bratislava): Kirill Senechkin, Teodor Bažány, Tomáš Masničák, Robert Valček (C), Alfréd Prímus, Matej Hulík, Ilia Doroschenko, Stanislav Kondla, Daniel Kováč, Lea Tesáková

Góly (NMŠK 1922 Bratislava): Robert Valček (24´, 47´), Ilia Doroschenko (6´, 18´, 30´), Stanislav Kondla (4´, 42´), Daniel Kováč (37´)

Hodnotenie trénera Měšťana:

“Dnešní zápas nám ukázal, že se naši fotbalisti pomalu, ale jistě fotbalově posouvají vpřed. Začátek zápasu jsme zaspali a když jsme se probudili, prohrávali jsme 3:0. Velká chvála všem našim fotbalistům od 12 min., kdy našeho soupeře uzavřela na své půli a u své branky, bohužel nám to nepřineslo vytoužený gól. V druhé půli jsme byli rovnoměrným soupeřem, ale díky našim unáhleným rozhodnutím na hřišti jsme “soupeři darovali 4 góly.” Jsem velmi hrdý na naše fotbalisty, znova bych rád podotkl, že máme v mužstvu hráče na 90% ve věku 8 let a méně a hrajeme soutěž s kategorii U10 ročník 2009, pro nás výsledky nejsou v tuto chvíli podstatné, já jako trenér sleduji jiné ale podstatně důležité fakty na hřišti.”