Nedeľná chuťovka

U17-tka porazila FK Dúbravka

Zápas bol od úvodu v rukách gepardov o čom hovorí aj konečný výsledok. Hralo sa viacmenej len na jednu bránu, domáci mali zopár šancí, tie sa im však nepodarilo premeniť. Gepardi prekonali brankára súpera deväťkrát a k tomu mali ešte množstvo šancí, ktoré nepremenili. Najviac gólov – štyri sa podarilo streliť Peťovi Tóthovi, dva góly strelil Peťo Biesik a po jednom góle strelili Nino Obert, Marek Bevelaqua a Dávid Pfundtner.

fkdubravka_fcimas

FK Dúbravka – FC IMAS

Výsledok: 0:9

Zostava (FK Dúbravka): Patrik Krajčovič, Branislav Gireth, Erik Bernhauer (C), Karol Sorby, Patrik Darocz, Martin Peťko, Filip Kitanovič, Thomas Keys, Marek Markovič, Viktor Špitalský, Oliver Drgon

Náhradníci (FK Dúbravka): Matúš Csibrei, Lukáš Janky, Dominik Zaťovič, Jakub Mazán, Jakub Sirák

Zostava (FC IMAS): Adam Jankovics, Marek Bilačič, Peter Tóth (C), Jaroslav Richter, Tomáš Magula, Nino Obert, Peter Biesik, Marek Bevelaqua, Adrián Foltýn, Marek Kéry, Lukas Gríger

Náhradníci (FC IMAS): Dávid Pfundtner, Filip Didek, Richard Dvoran

Góly (FC IMAS): Peter Tóth (4´, 14´, 24´, 50´), Peter Biesik (20´, 60´), Nino Obert (79´), Marek Bevelaqua (61´), Dávid Pfundtner (69´)

Hodnotenie trénera Murára:

“V stretnutí s Dúbravkou sme hrali pekný kombinačný futbal. Hneď v úvode zápasu sme sa ujali vedenia a následne po ďalšej našej akcii sme išli opäť do vedenia 1:0 a 2:0. Chlapci hrali to, čo sme im povedali a plnili si úlohy ako v defenzíve tak aj v ofenzíve na 100%. Do polčasu sme strelili ešte dva góly a prakticky o zápase bolo rozhodnuté. Do druhého polčasu chlapci nič nepodceňovali a pokračovali v tom čo začali v prvom polčase. Boli aktívni smerom dopredu, hrali kolektívnu hru a hlavne boli disciplinovaní celý zápas. Čo u mňa je veľmi veľké plus. Konečne sme sa presadili aj strelecky a zaslúžene vyhrali vysokým rozdielom.”

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“Na dnešný zápas sme chlapcov pripravovali celý týždeň. Vedeli sme, že kvalita je na našej strane, ale dôležité bolo, aby sme vstúpili do zápasu plne koncentrovaní. Našim cieľom bolo čo najskôr streliť jeden – dva góly, čo sa nám podarilo a získali sme istotu na kopačky. Počas celého zápasu sme boli dominantní, kombinačnejší, dostávali sme sa do zakončenia. V zakončení sme konečne mali kľud na kopačkách a dokázali sme šance premieňať. Súpera sme prakticky k ničomu nepustili. Chlapci si dnešný zápas užívali, hrali s chuťou a súpera porazili rozdielom dvoch tried.”