O tri body nás Zohor neobral

Kategória U13 dnes predohrávala 17. kolo súťaže

Na domácom ihrisku v Stupave privítala družstvo FC Zohor. Skvelým zakončením sa blysol už v piatej minúte Šimon Zlocha, čím nás poslal do vedenia. Nasledoval ho Timur Tolkačev v ôsmej minúte a v deviatej pridal tretí gól Jožko Haramia. Vedenie zvýšil na 4:0 opäť Šimon Zlocha, v dvanástej minúte Patrik Štvrtecký zvýšil na 5:0, Lucas Benkovský v pätnástej minúte na 6:0 a polčas zakončil Šimon Zlocha, ktorý zvýšil na 7:0 a strelil tak svoj hetrik v zápase. V druhom polčase padli zo strany našich hráčov už len dva góly, ktoré strelil Timur Tolkačev, čím sa mu podarilo streliť v zápase hetrik. Na strane hostí znížili náskok Gabriel Fekete a Oliver Staničić. Zápas sa po záverečnom hvizde skončil 9:2.

imasimas

FC IMAS – FC Zohor

Výsledok: 9:2

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil (C), David Kovár, Evan Samuel Kilian, Samuel Foltýn, Šimon Zlocha, Patrik Štvrtecký, Martin Mlynka, Lucas Benkovský, Jožko Haramia, Juraj Haramia, Timur Tolkačev, Hugo Michal Šíra, Michal Harmata, Samuel Foltín

Góly (FC IMAS): Šimon Zlocha (5´, 11´, 27´), Timur Tolkačev (8´, 39´, 60´), Patrik Štvrtecký (12´), Lucas Benkovský (15´), Jožko Haramia (9´)

Zostava (FC Zohor): Samuel Mundok (C), Miroslav Kučera, Martin Kavický, Ladislav Bodo, Marek Kružliak, Oliver Staničić, Gabriel Fekete, Rafael Šomorjai, Eva Ševčíková, Michal Masaryk, Jakub Benkovič, Timon Houdek, Tomáš Selič (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/401968/)

Hodnotenie trénera Richnavského:

“Zápas so Zohorom sme mali od úvodných minút pod kontrolou. Chlapci začali napádať, snažili sa dostať súpera pod tlak, aby sme získali loptu a mohli ísť do protiútoku. Prichádzali šance, ale nepretavili sme ich do úvodného gólu. Po strelení prvého gólu sa chlapci ešte viac ukľudnili a prišli ďalšie góly. Cez polčas som hráčom povedal, že musia byť trpezliví a ďalšie góly prídu. V druhom polčase sme dominovali, strelili sme pekné góly a zaslúžene vyhrali. Chlapcov musím pochváliť, že súpera nepodcenili a bojovali od začiatku do konca zápasu.”