Po výhre v Jakubove prvé miesto v tabuľke

U15 zakončila víkend až dodnes s družstvom z prvého miesta

Prvý polčas sa napriek snahe na oboch stranách skončil stavom 0:0. Pred koncom však Šimona Marušáka vystriedal na ihrisku Tomáš Bálent. Druhý polčas sa taktiež začal naším striedaním kedy Patrika Škereňa vystriedal Hugo Morice, ktorý o tri minúty strelil prvý gól zápasu a dostal IMAS do vedenia. Nasledovali dve striedania – Alexa Redenkoviča nahradil Peter Martinka a na miesto Samuela Kubinca prišiel Gregor Púchy. V 60. minúte sa k zakončeniu opäť dostal Hugo a zvýšil na konečných 0:2. V závere zápasu vystriedal Peter Studený Tomáša Bartalského.

imasu15

ilustračná fotografia

TJ Záhoran Jakubov – FC IMAS

Výsledok: 0:2

Zostava (TJ Záhoran Jakubov): Timotej Slaninka, Matúš Vlk, Dávid Macík (C), Peter Studený (63´), Patrik Bogdalík, Martin Kopanyi, Alex Prevaj, Tomáš Martinec, Juraj Jánošík, Jozef Brunčák, Alex Redenkovič (47´) (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375051/)

Náhradníci (TJ Záhoran Jakubov): Tomáš Bartalský (63´), Peter Martinka (47´), Jakub Drahoš (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375051/)

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, Denis Maroš, Richard Dvoran, Daniel Šimovčík, Samuel Kubinec (53´), Šimon Marušák (29´), David Drahoš, Patrik Škereň (36´), Filip Didek, Marek Očenáš, Adrián Foltýn (C)

Náhradníci (FC IMAS): Tomáš Bálent (29´), David Martin Turoň, Gregor Púchy (53´), Hugo Morice (36´)

Góly (FC IMAS): Hugo Morice (39´, 60´)

“Odohrali sme zápas proti lídrovi tabuľky. Vedeli sme, že nás čaká veľmi náročný duel. Hralo sa na kvalitnom ihrisku, to sa odzrkadlilo na hre. Prvý polčas sme začali aktívne, v priebehu pár minút sme si vytvorili nádejné šance, no chýbal nám pokoj na kopačkách pri zakončení. Po úvodných akciách hra mierne spomalila. Začal byť prvý polčas trocha nervóznejší. Ku koncu polčasu sme museli preskupiť zadné rady, lebo sa zranil Šimon Marušák, ale Tomáš Bálent ho skvele nahradil. V druhom polčase to bol našej strany skvelý výkon. Striedajúci hráči Púchy, Morice sa skvelo dostali do zápasu. Dali sme pekné dva góly a zápas sme mali pod kontrolou. Obrana bola celý čas pevná. Musím vyzdvihnúť kolektívneho ducha v kabíne aj na ihrisku, prístup všetkých hráčov bol skvelý. Tento zápas spĺňal vyššie požiadavky ako len na tretiu ligu.”