Priaznivý výsledok v nepriaznivom počasí

Kategória U13 priviezla z Lozorna 3 body

Napriek hustému dažďu sa naši mladším žiakom podarilo zvíťaziť na pôde ŠK Lozorno rozdielom 11 gólov. Našim hráčom patril zápas od začiatku, prvý gól prišiel v piatej minúte po strele Samuela Foltýna. Po ňom nasledovali štyri góly Lucasa Benkovského, v 25. minúte skóroval Jožko Haramia a polčas uzavrel Maťo Mlynka. Druhý polčas začal gólom Miško Harmata, po ňom strieľal úspešne Hugo Šíra a v 42. minúte sa podarilo skórovať aj domácim. Do konca zápasu prišli ešte tri góly: prvý po strele Paťa Štvrteckého, druhý strelil Pavol Zeman a posledný gól zápasu na 1:12 strelil opäť Harmata.

imas - sústredenie (1)

ilustračná fotografia

ŠK Lozorno – FC IMAS

Výsledok: 1:12

Zostava (ŠK Lozorno): Sebastian Kozmann, Matúš Pavlík, Bruno Sirota (C), Samuel Brinzík, Aladár Zeman, Sebastián Lazar, Alex Vajay, Jozef Suchánek, Šimon Pavlík, Gabriel Galba (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/401979/)

Zostava (FC IMAS): Samuel Holec, David Kovár, Evan Samuel Kilian, Samuel Foltýn, Šimon Zlocha (C), Patrik Štvrtecký, Martin Mlynka, Lucas Benkovský, Jožko Haramia, Pavol Zeman, Juraj Haramia, Hugo Michal Šíra, Michal Harmata

Góly (FC IMAS):  Samuel Foltýn (5´), Patrik Štvrtecký (45´), Martin Mlynka (28´), Lucas Benkovský (6´, 12´, 18´, 22´), Jožko Haramia (25´), Pavol Zeman (53´), Hugo Michal Šíra (36´), Michal Harmata (33´, 57´)

Hodnotenie trénera Richnavského:

“Zápas v Lozorne sa hral opäť za veľmi zlých poveternostných podmienok a veľmi intenzívneho dažďa. Chlapcom som pred zápasom povedal, aby nezaspali ako naposledy a hneď od úvodu sa tlačili dopredu, napádali súpera a snažili sa o časté zakončenie. Úvodné minúty zápasu ukázali, že chlapci si moje slová a taktiku vzali k srdcu a na ihrisku dominovali. Po pár minútach sme dokázali streliť úvodný gól a postupne prichádzali ďalšie. Cez polčas som vystriedal niektorých hráčov, keďže zápas už bol v tú chvíľu rozhodnutý. Po zmene strán chlapci pokračovali v tom, čo sme si povedali, aktívne napádali a dokázali sme sa presadiť. Aj napriek inkasovanému gólu musím chlapcov pochváliť za predvedený výkon, veľmi pekné akcie a nádherné góly.”