Kategória U15 čoskoro začína ligu, príprava sa pomaly končí

Výsledok: 3:7

Zostava: Jankovič, Bálent, Machovich, Kilian, Zlocha, Drahoš, Druzhkov, Toman, Janvars, Škereň, Pavlík

Náhradníci: Foltýn, Hlobil, Holec, Keszeghy

Góly: Janvars, Pavlík, Druzhkov 3x, Drahoš, Toman

“V tomto zápase sme narazili na kvalitného súpera, ktorý nás vo veľkej miere preveril. Nezachytili sme úvod zápasu, kedy sme do 5 minút prehrávali dvojgólovým rozdielom. Mohli sme paradoxne do ďalších päť minút vyrovnať, no nevyšlo nám zakončenie. Po týchto dvoch šanciach sme sa chytili a začali hrať aj my. Do polčasu sa nám podarilo otočiť skóre na 2:3. V druhom polčase sme zachytili úvod polčasu. Darilo sa nám otáčanie ťažiska hry, na čo sme sa tréningy pred tým zameriavali. Pridali sme štyri góly a tým rozhodli zápas. Zápas bol v dobrom tempe, súper bol kvalitný a takýto výsledok a hlavne predvedená hra nám pridáva sebadôveru do ďalšej práce.”

FC Slovan Hlohovec – FC IMAS

Výsledok: 4:4

Zostava: Jankovič, Kilian, Machovich, Marušák, Zlocha, Drahoš, Benkovský, Toman, Janvars, Morice, Pavlík

Náhradníci: Gutta, Hlobil, Keszeghy

Góly: Pavlík 3x, Drahoš

“V generálke pred ligou sme sa predstavili proti ambicióznemu mužstvu, ktoré má vo svojej lige len tie najvyššie ciele. Bolo vidno na hráčoch súperovho mužstva, že sú viac zohraní, keďže majú za sebou už odohraté tri majstrovské stretnutia. Opäť sa nám nepodarilo zachytiť úvod stretnutia. Na tomto probléme budeme musieť popracovať. Súper nás v podstate za prvých desať minút nepustil k ničomu. Až po desiatich minútach sme sa dostali prvýkrát do zakončenia. Toto prvé zakončenie nás nakoplo k väčšej aktivite a k vytváraniu viac šancí. No treba povedať, že súper mal za prvý polčas loptu viac na kopačkách. Druhý polčas sa hra na ihrisku vyrovnala, dokázali sme si vypracovať niekoľko šancí, ale premenili sme už len jednu. Na konci sme aj my aj súper mali čisté šance, ale nepodarilo sa nám strhnúť víťazstvo na našu stranu.”