Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U8

Prvé majstrovské stretnutia U8

Naši najmenší gepardi po letnej prestávke odohrali stretnutia na ihrisku v Devínskej

Hodnotenie trénera:

“Nedeľa 13.09.2020 a prvé tri kola nasej najmladšej kategórie. V prvom zápase nás čakal domáci tím Lokomotíva DNV. Od úvodného hvizdu mal zápas svižne tempo so šancami na oboch stranách. Náš tím hral výborne, ale šťastena pre tento zápas bola na súperovej strane. Zápas skončil 3:1 v prospech súpera, ale za náš výkon by bola deľba bodov zaslúžená. Druhy zápas sme nastúpili proti mestskému rivalovi FKM Stupava. Rýchly gól Stupavy našich chlapcov naštartoval k zlepšeniu hry a to prinieslo odmenu v podobej gólových hodov. Zápas sme otočili s konečným skóre 1:6. V poslednom zápase slnečnej nedele nás čakal súper MFK Záhorská Bystrica. Úvod zápasu sme vôbec nezachytili a behom chvíľky súper viedol o dva góly. Bolo bádať na našom tíme miernu únavu, no napriek tomu záver druhého polčasu patril jednoznačne nám. Dvojgólové manko sa nám dotiahnuť nepodarilo, ale snaha bola enormná, za co tím chválim. FC IMAS – MFK Záhorska Bystrica 1:2. Ďakujem tímu za nasadenie a rodičom za podporu z tribúny. Makáme ďalej. ;)”

1_imas-1

U8

Lokomotíva Devínska Nová Ves B – FC IMAS

Výsledok: 3:1

Zostava (FC IMAS): Šimon Jakab, Tamara Tomečková, Timur Mader, Samuel Soviš, Matúš Polaško, Richard Vargončík, Matej Danihel (C), Sebastián Schwartz, Martin Mikolášek, Jakub Kürti, Oliver Gerstner

Góly (FC IMAS): Jakub Kürti (11´)

imas-2

U8

FKM STUPAVA – FC IMAS

Výsledok: 1:6

Zostava (FC IMAS): Oliver Gerstner, Tamara Tomečková, Timur Mader, Samuel Soviš, Matúš Polaško, Richard Vargončík, Matej Danihel (C), Sebastián Schwartz, Martin Mikolášek, Jakub Kürti, Šimon Jakab

Góly (FC IMAS): Samuel Soviš (7´, 11´, 22´), Matej Danihel (18´), Jakub Kürti (5´, 28´)