Rovnaké skóre žiakov

Mladších aj starších žiakov obral o body MŠK Senec

V prvom polčase sa hráči U15 ujali vedenia po góle Pavlíka v jedenástej minúte. To sa im však nepodarilo udržať a v 14. minúte dostali vyrovnávajúci gól. Do polčasu sa hosťom podarilo streliť ešte druhý gól, čím sa dostali do vedenia.V druhom polčase sa starším žiakom nepodarilo pridať góly, naopak hráči MŠK Senec zvýšili svoj náskok na konečných 1:4. V závere zápasu padli ešte dve žlté karty pre Pavlíka a Siposa.

Vedením začali aj hráči U13, kedy sa v šiestej minúte podarilo Šírovi vsietiť súperovi gól. Tento stav sa však U13-tke nepodarilo udržať a v druhom polčase padli do našej siete štyri góly. Aj v tomto zápase sa na ihrisku rozdávali žlté karty, určené boli Foltýnovi, Peťovskému a Šebovi.

imas-nmšk

ilustračná foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – MŠK Senec

Výsledok: 1:4

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, Kristián Pavlík, Tomáš Bálent (C), Evan Samuel Kilian, Alexander Machovich, Lucas Benkovský, Hugo Morice, Patrik Škereň, Tomáš Kurti (36´), Jakub Holec (53´), David Drahoš

Náhradníci (FC IMAS): Martin Jankovič, Šimon Zlocha (53´), Daniel Deák (36´)

Góly (FC IMAS): Kristián Pavlík (11´)

Žlté karty (FC IMAS): Kristián Pavlík (69´)

Zostava (MŠK Senec): Lukáš Jankura, Adrián Sipos, Ján Glasa (57´), Lukáš Benko (57´), Samuel Reisenbüchler, Adam Paldan (57´), Adam Balogh, Miroslav Vegh (45´), Štefan Dóci (45´), Timotej Šipoš (63´), Miroslav Bučan (45´)

Náhradníci (MŠK Senec): Timotej Turáni (45´), Samuel Muller (57´), Patrik Badinský (45´), Adam Vietoris (57´), Timon Gramblička (57´), Samuel Penziviater (45´), Lukáš Šipoš (63´)

Góly (MŠK Senec): Ján Glasa (45´), Miroslav Vegh (14´), Timotej Šipoš (29´), Timon Gramblička (59´)

Žlté karty (FC IMAS): Adrián Sipos (69´)

“Nastúpili sme na zápas proti lídrovi našej ligy. Vedeli sme o kvalitách súpera a tie sa aj na trávniku ukázali. Prvý polčas bol z našej strany pomerne dobrý. Podarilo sa nám aj prvým skórovať. Vytvorili sme si aj ďalšie šance, ktoré sme žiaľ nevyužili. V istých momentoch sme zbytočne sa náhlili do šancí a tým súper od nás často získal loptu. V prvom dejstve sme po našich dvoch chybách zbytočne inkasovali. V polčase sme sa snažili chlapcov nabádať na jednoduchšiu a trpezlivejšiu hru. Videli sme na nich, že majú túžbu vyrovnať. No žiaľ ostalo to v kabíne. Hneď na začiatku polčasu sme sa niekoľkými nepresnými prihrávkami dostali pod tlak a ťažko sme sa z neho dostávali. Súper nás druhý polčas kombinačne a fyzickou silou prehral. Zaslúžene skóroval dvakrát do našej siete. Takáto prehra síce zabolí, ale máme aspoň vidinu, na akú úroveň sa minimálne chceme dostať.”

Zostava (FC IMAS): Lukáš Zacharias Man, Samuel Foltýn, Juraj Haramia, Patrik Štvrtecký (C), Siniša Belay, Martin Mlynka, Hugo Michal Šíra, Jožko Haramia, Pavol Zeman, Samuel Holec, Martin Kyselica

Náhradníci (FC IMAS): Jakub Měšťan

Góly (FC IMAS): Hugo Michal Šíra (6´)

Žlté karty (FC IMAS): Samuel Foltýn (41´)

Zostava (MŠK Senec): Martin Knoška, Milan Tondra, Tomáš Chmúra, Šimon Javorský, Daniel Šebo (C), Dalibor Varga, Timur Peťovský, Marco Pavúček, Richard Baňas, Alexandra Borovičková, Richard Nagy

Góly (MŠK Senec): Tomáš Chmúra (39´), Dalibor Varga (44´), Timur Peťovský (55´), Marco Pavúček (42´)

Žlté karty (MŠK Senec): Daniel Šebo (47´), Timur Peťovský (41´)

Hodnotenie trénera Richnavského:

“Zápas proti Sencu sme odohrali doma pred vlastnými fanúšikmi. Chlapcom som pred zápasom povedal taktiku, s ktorou vstúpime do zápasu a čo od nich budem vyžadovať počas celého zápasu. Chýbali nám niektorí hráči a preto sme museli prispôsobiť aj našu hru. Úvod zápasu sme zachytili veľmi dobre, hrali sme jednoducho, chlapci si preberali hráčov, komunikovali a snažili sa o protiútoky. Boli sme trpezliví a súpera sme do ničoho nepustili. Po jednej z našich akcií sa nám podarilo skórovať a ujať sa vedenia. Chlapci pokračovali v tom, čo sme si povedali a takto skončil aj prvý polčas. V polčasovej prestávke som chlapcom pripomenul, že ešte nie je koniec a musíme v tom pokračovať aj v druhom polčase. Do druhého polčasu sme vstúpili nie veľmi dobre a začali sme kaziť jednoduché prihrávky. Po jednej z našich chýb sa hosťom podarilo vyrovnať skóre. A však ani to nás nenakoplo, hosťom sa podarilo otočiť skóre, nakoniec pridali aj ďalšie góly a nakoniec vyhrali 4:1. Posledné zápasy sa nám nedarí udržať náš výkon v druhom polčase, robíme príliš veľa chýb a na tom musíme popracovať.”

Hodnotenie asistenta trénera Hančíka:

“Od začiatku zápasu sme začali hrať agresívne, rýchlo a zakončovali sme každý útok streľbou. Jediná škoda je, že sme šance v prvom polčase nepremieňali. Horšie je, že sa to opakuje už niekoľký zápas a stojí nás to výsledky. Prvý polčas sme vyhrali 1:0 po veľmi dobrom výkone a hre. Druhý polčas bol z našej strany zlý a nechali sme súpera prevziať iniciatívu na ihrisku. Dostali sme lacné góly po individuálnych chybách a prehrali.”