„S predvedenou hrou a výsledkom som spokojný.“

Kategória U17 si po víťazstve nad TJ Záhoran Jakubov pripísala ďalšie tri body

O zápase sa rozhodlo prakticky už v prvom polčase, kedy hráči predvádzali skvelé výkony, kombinovali a šance sa im podarilo štyrikrát premeniť. Medzi strelcov sa v prvom polčase zapísal Gríger a Tóth, ktorý premenil pokutový kop. Hráči mali po celý čas hru pod kontrolou, hrali kolektívne a hru držali na súperovej polovici. V druhom polčase sa gepardom podarilo pridať gól až na konci, ktorý strelil Aďo Foltýn v 80. minúte a uzavrel zápas výsledkom 5:0.

U17(1)

ilustračná foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – TJ Záhoran Jakubov

Výsledok: 5:0

Zostava (FC IMAS): Viktor Kocián, Richard Dvoran, Peter Biesik, Nino Obert (71´), Jaroslav Richter (C), Marek Bilačič (74´), Peter Tóth (71´), Tomáš Magula, Filip Didek (55´), Daniel Šimovčík (71´), Lukas Gríger

Náhradníci (FC IMAS): Dávid Pfundtner (71´), Juraj Leng (55´), Marek Očenáš (71´), Adrián Foltýn (71´), Gregor Púchy (74´)

Góly (FC IMAS): Lukas Gríger (22´, 31´), Peter Tóth (18´, 40´), Adrián Foltýn (80´)

Zostava (TJ Záhoran Jakubov): Timotej Slaninka, Matúš Habuda, Dávid Macík (C), Alexander Šesták, David Rábek, Alex Redenkovič, Matúš Vlk, Martin Kopanyi (55´), Patrik Bogdalík, Alex Prevaj, Peter Studený

Náhradníci (TJ Záhoran Jakubov): Tomáš Bartalský (55´)

Hodnotenie trénera Murára:

„Proti TJ Záhoran Jakubov sme nadviazali na výkon z predošlých zápasov. Od začiatku sme uvádzali tempo hry. Prvý polčas sme hrali pekný kombinačný futbal – jedna pekná akcia striedala druhú. Súpera sme k ničomu nepustili a už v polčase sme rozhodli o zápase 4:0. Druhý polčas sme opäť hrali kombinačný futbal, ale už bez dôrazu a efektu pri zakončení. Viac sme držali loptu a snažili sa hrať individuálne, čo neprinieslo pre mužstvo želaný efekt. Môžem zhodnotiť, že s predvedenou hrou a výsledkom som spokojný.“

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

„Našim taktickým zámerom bolo hneď od začiatku napádať súpera v jeho obrannej zóne a dostať ho pod tlak. Hostia hrali v hlbokom obrannom bloku a zameriavali sa na pozornú defenzívu. My sme boli trpezliví v kombináciách, nenakopávali sme lopty, ale sme sa snažili kombinačne otvoriť obranu hostí. Po perfektnej rýchlej kombinácii sme sa ujali vedenia, diktovali sme tempo hry a prakticky celý prvý polčas sme strávili na polovici súpera. Vytvárali sme si strelecké pozície, kombinácie boli presné a súpera sme nepustili absolútne k ničomu. Do polčasu sme streli štyri góly a rozhodli zápas v náš prospech. Prvý polčas bol z našej strany na vysokej úrovni. Druhý polčas už nebol tak kvalitne na výške ako prvý, ale hru sme mali absolútne pod kontrolou. Snažili sme sa streliť ešte nejaké góly, podaril sa nám skórovať až na konci zápasu. Dnešný zápas sme zvládli, pripísali si tri body a ideme sa pripravovať na ťažký zápas so Žolíkom Malacky, ktorému máme čo vracať.“