Kategória U17 odohrala domáci prípravný zápas s FKM Karlova Ves s výsledkom 1:2

Výsledok: 1:2

Gól: Turoň
Zostava: Jankovič, Foltýn, Dvoran, Gríger, Kubinec, Kéry, Košík, Biesik, Magula, Tóth, Pfundtner, Turoň, Bilačič, Šimovčík, Marušák, Didek

Hodnotenie trénera Murára:

“Opäť sme odohrali kvalitné stretnutie proti mužstvu z druhej ligy. Od úvodu sme hrali opatrne a snažili sme sa držať loptu pod kontrolou. Prvý polčas sa odohrával prevažne v strede ihriska, mali 2 – 3 skvelé príležitosti na strelenie gólu, ale brankár hostí mužstvo podržal. Nakoniec sme do polčasu inkasovali gól z našej zlej rozohrávky v strede ihriska, kde sme mali byť dôraznejší. Druhý polčas sa opäť odohrával prevažne v strede ihriska, ale súper bol aktívnejší a hlavne v osobných súbojoch nás prevyšoval. Postupne sa hra vyrovnávala, až si myslím, že v závere stretnutia sme mali väčšiu prevahu, ale na strelenie vyrovnávajúceho gólu to nestačilo. Veľmi vysoko hodnotím stretnutia so súpermi z vyšších súťaží, pretože chlapcov to posúva kvalitatívne vpred.”

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“V ďalšom prípravnom zápase sme nastúpili proti súperovi, ktorý hrá o súťaž vyššie. Odohral sa kvalitný zápas z oboch strán. Našim chalanom trvalo asi 10 minút kým sa dostali do zápasu. Súper veľmi dobre prehusťoval svoju obrannú polovicu. My sme boli dominantní na lopte, ale len v prípravnej zóne. Mali sme trošku problém využívať kraje ihriska, nedostávali sme sa za obranu súpera. Boli sme málo aktívni v útočnej zóne, v niektorých situáciách sme strácali ľahké lopty a hostia hrozili z protiútokov. V druhom polčase sme zvýšili aktivitu, pohyb. Dostávali sme sa do streleckých príležitosti, rýchlejšie kombinovali. Využívali sme krajné vertikály a dostávali za obranu súpera. Do konca zápasu sme bojovali, dreli a snažili o vyrovnanie.”