Ďalší z prípravných zápasov U13 sa odohral v Stupave proti kategórii U14

Zostava: Man, Killian, Mešťaň, Haramia Jurko, Štvrtecký, Drahoš, Toman, Haramia Jožko, Mlynka

Náhradníci: Belay, Zeman, Zlocha, Šimkovič, Šíra

Góly: Zeman, Jožko Haramia, Zlocha

Hodnotenie trénera Richnavského:

“Zápas proti Lábu musím hodnotiť veľmi pozitívne. Začiatok zápasu sme síce trošku nezachytili, nakoľko nám viazla kombinácia prihrávky a veľmi dlho sme držali loptu. Postupom času sa nám podarilo loptu podržať, dostať sa do brejku, no nevedeli sme to využiť a streliť úvodný gól. Opäť sa osvedčilo pravidlo nedáš – dostaneš a ako prví sme inkasovali. Po úvodnom góle sme prebrali iniciatívu, chlapci bojovali, no v niektorých situáciach sa ukázalo pomalé pracovanie s loptou a časté strácanie lopty. Po penalte súper zvýšil na 0:2 a v tomto momente som chlapcov trochu prestriedal. Počas zápasu hráči medzi sebou nekomunikovali a tak som ich podporoval a snažil som sa ich povzbudiť k lepším výkonom. Do konca prvého polčasu sa nám podarilo znížiť na 1:2. Druhý polčas bol z našej strany oveľa lepší, hráči sa snažili presadiť v súbojoch jeden na jedného, no stále nám chýbala medzihra a stále bolo vidno dlhé držanie lopty. Hra sa presúvala z jednej polovice na druhú, niekoľko šancí mali aj hostia, my sme tie naše nedokázali využiť a trafiť priestor brány. Súper potrestal našu chybu a zvýšil opäť na dvojgólový rozdiel. Chlapci sa však neprestali snažiť a po krásnych kombináciach sa nám podarilo znížiť a neskôr aj vyrovnať na 3:3. V závere zápasu sme boli lepším tímom, výsledok sme chceli zlomiť na našu stranu, čo sa nám, bohužiaľ, nepodarilo. Naopak, do konca zápasu sme inkasovali a prehrali o jeden gól. Napriek tomu chcem hráčov pochváliť, pretože hrali dobre, aj keď bol súper starší a fyzickejší. Chlapci bojovali a práve takéto zápasy potrebujeme, aby sa posúvali vpred a boli pripravení na majstrovské zápasy. Pozitívom je, že chlapci sa neboja, hrajú, kombinujú a v niektorých momentoch bola radosť sa na nich pozerať.”