Tretie víťazstvo našich gepardíkov

Kategória U10 zvíťazila nad TJ Záhoran Kostolište

Hráčov čakal zápas s mužstvom, ktoré, rovnako ako my, neprehralo ani jeden ligový zápas. Hráči pristúpili k zápasu zodpovedne a v prvom polčase sa im podarilo streliť krásne štyri góly po akciách Petra Pristacha, Andreasa Davida, Lukáša Szepesiho a Michala Dvorana. V druhom polčase prišiel tlak zo strany domácich, ktorí nám vsietili tri góly. Nám sa podarilo skórovať v druhom polčase raz po strele Bečku a zápas sme zvládli tesne 4:5.

imaspripravky

ilustračná foto: Erika Šarudiová

U10

TJ Záhoran Kostolište – FC IMAS

Výsledok: 4:5

Zostava (TJ Záhoran Kostolište): Mathias Čermák, Adam Mecháček, Matej Leskovský, Sebastián Lukovič, Samuel Ján Baliga (C), Marketa Maxian, Samuel Hrotka, Denis Egl, Šimon Sedláček, Leo Nižňanský, Lukáš Sátko

Góly (TJ Záhoran Kostolište): Adam Mecháček (29´, 47´), Samuel Ján Baliga (33´), Marketa Maxian (5´)

Zostava (FC IMAS): Tomáš Měšťan, Max Jan Jager, Boris Šimkovič, Peter Pristach, Tobiáš Tomeček, Arsen Juriv, Richard Danihel, Andreas David, Lukáš Szepesi, Martin Bečka, Mathias Marcus Szalay, Michal Kürti, Oliver Gerči, Martin Šimunič, Michaal Dvoran

Góly (FC IMAS): Peter Pristach (2´), Andreas David (4´), Lukáš Szepesi (20´), Martin Bečka (34´), Michal Dvoran (22´)

Hodnotenie trénera Měšťana:

“Dneska jsme s našimi mladými gepardíky vycestovali na nedaleké fotbalové hřiště TJ Záhoran Kostoliště. Jsem velmi rád, že už 3. ligové kolo jsme měli takového soupeře. Po dvou vítězných kolách jsme zkusili velmi zkušené mužstvo, které též neztratil body. Viděl jsem dva různé druhy poločasů. První poločas jsme rychle napadávali, rychlé kombinační nahrávky směrem k soupeřovi branky se zakončením znamenalo, že jsme v krátké době vyhrávali a měli celou hru pod kontrolou.Velmi ofenzivní hra z naší strany vedla k tomu, že soupeř se uspokojil k odkopávaní, které se jednou povedlo a soupeř nám vsítil gól. Poločas jsme ovládli výhrou 4:1. Na druhý poločas jsme se v šatně optimisticky připravili a hned od začátku jsme zase měli hru pod kontrolou. Chtěli jsme hrát po celou dobu ofenzivní fotbal, jenže přišli z naší strany špatné nahrávky, nedostupovali jsme k hráčům a hlavně, nechali jsme hrát a převzít iniciativu na hřišti domácí tým. Ten se dostal k párkrát před bránu, zakončoval a najednou jsme byli pod tlakem a nevěděli jsme se dostat několik minut za půlku. Za naši nedůslednost jsme dostali 3 góly a najednou byl stav 5:4 pro nás. Měli jsme dostatek gólových šancí, které jsme zahodili, při čemž bychom uklidnili hru a dohrávali v pohodě. Naši gepardíci udělali všechno proto, abychom si odvezli domů 3 body, za které klukům děkuji a body mi darovali jako dárek k narozeninám. Tento zápas mi ukázal, na čem s kluky pracovat a trénovat. Ještě jednou děkuji TJ Záhoran Kostoliště za pěkně odvedený ligový zápas.”