Tretie víťazstvo v rade

Súťažný víkend začala svojím zápasom kategória U15.

Zápas mal pomerne jednoduchý priebeh. Séria gólov a striedanie hostí v prvom polčase, v druhom ďalšia séria gólov. Konečný výsledok 16:0.

imasu15

ilustračná fotografia

FC IMAS– ŠK Závod

Výsledok: 16:0

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, Tomáš Bálent, Gregor Púchy, Denis Maroš (C), Daniel Deák, Daniel Šimovčík, Juraj Leng, Šimon Marušák, Ivan Druzhkov, David Drahoš, Jakub Holec

Náhradníci (FC IMAS): Patrik Škereň, Filip Didek, Marek Očenáš, Hugo Morice

Góly (FC IMAS): Ivan Druzhkov (11´, 21´, 29´, 37´, 41´, 50´, 52´, 68´, 70´), David Drahoš (10´, 16´, 48´, 61´), Šimon Marušák (35´), Daniel Deák (32´), Tomáš Bálent (25´)

Zostava (ŠK Závod): Marek Danihel, Viliam Baláž, Tomáš Hollý, Nicolas Szitás (C), Nikolas Kuzma, Jakub Knotek, Martin Majzún, Marco Diviak, Tobias Adam Vachálek, Marek Chvátal, Róbert Galba (22´) (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375046/)

Náhradníci (ŠK Závod): Erik Šišulák, Marcus – Adam Vachálek (22´), Erik Bartoš (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375046/)

Hodnotenie:

“Prvých desať minút z našej strany bolo rozpačitých, hľadali sme sa na ihrisku, nemali sme loptu pod kontrolou, robili sme zbytočné chyby na našej polovici ihriska. Výsledkom bol priamy kop, ktorý mal súper našťastie ho nepremenil. Po desiatich minútach sme skórovali po prvý krát a to pridalo pohodu a kľud na kopačky. Od tohto momentu sme dominovali vo všetkých herných činnostiach. Jediná chyba, ktorá sa naďalej vyskytovala v prvom polčase, že sme moc vozili loptu namiesto jednoduchšej hry. Na druhý polčas sme spravili štyri zmeny, chalani pochopili, že musia hrať rýchlejšie. Pridali sme ďalších osem gólov, no mohli sme pridať oveľa viac.”