Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U15

Triangel turnaj U15

Kategória U15 včera na ihrisku v Stupave privítala družstvá ŠTK Šamorín a FK Hodonín

imas15

FC IMAS – ŠTK Šamorín

Výsledok: 4:0

FC IMAS – FK Hodonín

Výsledok: 0:10

“Prvý zápas so Šamorínom bol v plne našej réžii. Súpera sme až na 2-3 pokusy nepustili na našu polovicu. Zápas skončil síce 4:0, ale šancí sme mali aj na dvojciferný výsledok. Hráči hrali jednoducho a priamočiaro. V druhom zápase to bolo o inom. Uspokojili sa hráči počas prestávky s prvým výsledkom a ľahkovážne pristúpili k druhému zápasu. Mnoho hráčom chýbalo nasadenie a chuť bojovať. Už v prvých pár minútach sme sa sami zatlačili na svoju polovicu hrou smerom dozadu. Prišli jednoduché straty, doslova banálne, ktoré vychádzali z nekoncentrovanosti. V iných zápasoch nás súper až tak netrestal za takéto chyby, no tu sa ukázalo, že akonáhle je kvalitnejší súper, využije takmer každú šancu. Naopak, my, aj keď sme si vytvorili šance, sme ich trestuhodne pozahadzovali. Hráči si musia vstúpiť do svedomia. Ak sa chceme posunúť na vyšší level, tak z takýchto zápasov si musíme zobrať ponaučenie. Bol som spokojný s Dávidom Drahošom. Jeho prístup hlavne k druhému zápasu bol veľmi poctivý a svedomitý.”