U13 vyhrala už piaty zápas v rade

Výhru 0:6 a 3 body si dnes odnášajú mladší žiaci z ihriska TJ Veľké Leváre

Všetkých 6 gólov sa našim gepardom podarilo streliť v druhom polčase, hetrikom sa blysol Lucas Benkovský a medzi strelcov sa zaradil Šimon Zlocha, Michal Harmata a Patrik Štvrtecký.

13imas

ilustračná fotografia

TJ Veľké Leváre – FC IMAS

Výsledok: 0:6

Zostava (TJ Veľké Leváre): Adrian Polak, Filip Oračko, Stanislav Skokanek, Erik Danihel, Simon Šteflík (C), Karolína Pernecká, Štefan Dancso, Eric Houndjo, Ladislav Cifra, Kristián Herák (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/401980/)

Zostava (FC IMAS): Samuel Holec, Evan Samuel Kilian, Samuel Foltín, Samuel Foltýn, Šimon Zlocha, Patrik Štvrtecký, Lucas Benkovský, Pavol Zeman, Jožko Haramia, Juraj Haramia (C), Hugo Michal Šíra, Michal Harmata, David Kovár

Góly (FC IMAS): Lucas Benkovský (38´, 53´, 57´), Šimon Zlocha (44´), Michal Harmata (55´), Patrik Štvrtecký (58´)

Hodnotenie trénera Richnavského:

“Zápas vo Veľkých Levároch sme odohrali vo veľmi zlých poveternostných podmienkach za neustáleho dažďa. Úvod zápasu chlapci zaspali a hostia sa dlhými nakopávanými loptami dostávali do šancí, z ktorých ale nestrelili úvodný gól. Chlapcom viazla kombinácia a predovšetkým presnosť prihrávok. Terén bol premočený, lopty nám odskakovali, z čoho pramenili časté súboje. Nevedeli sme sa presadiť 1:1 a keď sme sa konečne dostali do šancí, zakončovali sme nepresne. Z pohľadu trénera to bol jeden z najhorších 1. polčasov. Cez prestávku som spýtal chlapcov, čo robia na tom ihrisku. Všetko, čo sme si povedali pred zápasom, ostalo v šatni. Do druhého polčasu som spravil niekoľko zmien. Chlapci po zmene strán boli jednoznačne lepší ako domáci, vytvorili si šance a tie dokázali premeniť na góly. Zaslúžené sme vyhrali a teší ma aj čisté konto brankára z kategórie U11.”