Archív článkov,  Novinky

U15 priniesla ďalšie 3 body

U15 dokázala na ihrisku Slovenského Grobu zvíťaziť

Zápas sa začal útokom domácich, ktorý zneškodnil skvelým zákrokom Hlobil. Už v siedmej minúte prišiel prvý gól, ktorým nás do vedenia poslal Jakub Holec. V 26. minúte náskok zvýšil na konečných 0:2 Paťo Škereň. V druhom polčase prišlo v 43. minúte a 56. minúte striedanie na našej strane – hráč Hugo Morice bol nahradený Lucasom Benkovským a Jakuba Holeca  vystriedal Daniel Deák. Zápas sa po záverečnom hvizde skončil 0:2.

imasU15

ilustračná fotografia

OŠK Slovenský Grob – FC IMAS

Výsledok: 0:2

Zostava (OŠK Slovenský Grob): Šimon Štulrajter, Filip Gašparovič, Denis Gašparovič, Michal Molnár, Roman Šimončič, Patrik Strezenický, Adrian Královič, Tomáš Kuruc, Matej Adam, Adrian Babčan, Timotej Tomašovič (C)

Náhradníci (OŠK Slovenský Grob): Adam Mencák

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, Tomáš Bálent, Jakub Holec (56´), Denis Maroš, Daniel Šimovčík, Patrik Škereň, Filip Didek, David Drahoš, Marek Očenáš, Hugo Morice (43´), Adrián Foltýn (C)

Náhradníci (FC IMAS): Daniel Deák (56´), Lucas Benkovský (43´)

Góly (FC IMAS): Jakub Holec (7´), Patrik Škereň (26´)

“Na zápas sme sa tešili, vedeli sme, že budeme hrať s dobrým súperom, ktorý sa prezentuje kombinačným futbalom. V prvej minúte sme už mohli inkasovať. Nedali sme si pozor na kolmú prihrávku za obranu, našťastie pre nás brankár Hlobil dobre vybehol a zachránil nás pred inkasovaným gólom. Tento moment nás zobudil. Chalani si uvedomili, že si musia dávať väčší pozor na tieto kolmé prihrávky. O sedem minút sme strelili prvý gól, keď sa nám podarilo rýchlym otočením ťažiska hry dostať do krídelného priestoru, odkiaľ prišiel presný center a Jakub Holec sa volejom presadil. Druhý gól padol po individuálnej akcii Patrika Škereňa. Tento gól nám dal potrebný pokoj na kopačky, lebo do tohoto momentu súper bol vyrovnaným súperom. V druhom polčase po pár minútach prišlo striedanie Morice za Benkovského. Lucas do hry pridal ešte väčšiu dynamiku. V podstate od tohoto striedania sme na ihrisku úplne dominovali. Mohli sme pridať ešte pár gólov, no zlyhali sme, bohužiaľ, v koncovke.”