U15-tka si pripísala ďalšie 3 body!

Tentokrát naši hráči zvíťazili nad družstvom FC Slovan Modra

Séria skvelých zápasov našich starších žiakov pokračuje. V stredu ich na svojom ihrisku privítalo družstvo v Modre. Od úvodu naši predvádzali skvelé výkony a do vedenia sme sa dostali už v ôsmej minúte po strele Patrika Škereňa. Druhý gól si pripísal Daniel Šimovčík a náskok na 0:3 nám gólom zabezpečil Patrik Škereň.

V druhom polčase prišlo k striedaniam na našej strane – Hugo Morice bol nahradený Davidom Drahošom, Filipa Dideka vystriedal Marek Očenáš a na miesto Daniela Deáka prišiel Juraj Leng. V 48. minúte sa domácim podarilo prekonať skvelého Riša Hlobila. Do konca zápasu už len domáceho Samuela Šefčíka vystriedal Vendelín Dudo a Jakuba Holeca nahradil David Martin Turoň. Zápas sa skončil výsledkom 1:3.

imasu15

FC Slovan Modra – FC IMAS

Výsledok: 1:3

Zostava (FC Slovan Modra): Juraj Nemčovič, Tomáš Tichý, Šimon Held, Jakub Vyskočil, Samuel Urbanovský, Roman Tabaček (C), Lukáš Koník, Ema Tóthová, Martina Tóthová, Samuel Šefčík (51´), Alexej Suchanský (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375102/)

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, Daniel Deák (47´), Denis Maroš, Tomáš Bálent, Daniel Šimovčík, Hugo Morice (36´), Ivan Druzhkov, Patrik Škereň, Filip Didek (47´), Adrián Foltýn (C), Jakub Holec (53´)

Náhradníci (FC IMAS): David Martin Turoň (53´), Juraj Leng (47´), Marek Očenáš (47´), David Drahoš (36´)

Góly (FC IMAS): Patrik Škereň (9´, 34´), Daniel Šimovčík (19´)

“Zápas by som mohol označiť zápasom dvoch rozličných polčasov. V prvom polčase sme boli dominantnejší na ihrisku. Správne fungoval stred poľa, ktorý rozhadzoval lopty na jeden-dva dotyky na krajných hráčov, ktorí veľmi dobre držali šírku ihriska. Loptu sme mali takmer celý polčas pod kontrolou. Vytvorili sme si šance a takmer polovicu z nich sa nám podarilo premeniť. Súper hrozil hlavne zo štandardných situácií. Málo z nich sa nám podarilo ihneď odvrátiť. Toto bola naša najväčšia chyba, ktorá sa opakovala v prvom polčase. V polčase sme chalanom zdôraznili, že tie štandardné situácie musíme lepšie brániť a hlavne naďalej pokračovať v našej hre. Vstupom do druhého polčasu naša hra zvoľnila. Z nášho trénerského pohľadu z lavičky to vyzeralo tak, že sme sa uspokojili s výsledkom. Súperovi sme doslova darovali niekoľko štandardných situácií. Inkasovali sme po nedôraze v osobnom súboji. Súpera sme dostávali na koňa zbytočnými faulami na našej polovici ihriska. Našťastie sme ďalší gól neinkasovali. Mohli sme aj mi pridať upokojujúci gól, no súperov brankár sa dvakrát vyznamenal. Napriek zhoršenému druhému polčasu si odnášame dôležité víťazstvo.”