U15 zdolala Hlohovec

V zimnej príprave absolvovala kategória U15 ďalšie prípravné stretnutie, v ktorom zdolala FC Slovan Hlohovec 3:1.

imas

ilustračná fotografia

FC IMAS – FC Slovan Hlohovec

Výsledok: 3:1

Zostava: Hlobil, Bálent, Dvoran, Maroš, Holec, Didek, Šimovčík, Kubinec, Drahoš, Morice, Škereň

Striedajúci: Foltýn , Marušák , Zlocha , Turoň , Leng

“V prvom polčase sa hra v rýchlom tempe otáčala z jednej strany na druhú. Súper mal v útoku dvoch veľmi rýchlych a dobre stavaných útočníkov, ktorí nám robili problémy hlavne po dlhých loptách za obrannú líniu alebo po individuálnych akciách, ktoré si títo dvaja útočníci vytvorili. Naše akcie rodili z rýchlych brejkov, ktoré sa nám zo začiatku nedarilo dobre zakončovať a to buď nedôrazným zakončením alebo zlým výberom miesta. V polovici polčasu sa to ale zmenilo. Začali sme byť dôraznejší v zakončení, dôkazom sú toho tri góly za polčas, ktoré padli po rýchlych brejkoch. V druhom polčase sa obraz hry zmenil. Neboli sme až takí rýchli smerom dopredu, viac sme začali kontrolovať loptu a snažili sme sa súpera nepúšťať do šancí, aj keď boli momenty, kedy sme si zbytočne nechali hráča utiecť a súper mal dve vyložené šance, ktoré nepremenil, ale dal nám predsa len gól z penalty. Zápas ale splnil účel, chalani si schuti zahrali po sústredení.”