U17 remízovala v Jarovciach

Kategória U17 má za sebou 6. kolo, v ktorom remizovala s TJ Jarovce 2:2

Prvý polčas sa začal aktívne na oboch stranách. Domáci si nechceli nechať ujsť tri body a sa snažili presadiť, rovnako však bojovali aj gepardi. Napriek niekoľkým šanciam sa nám nepodarilo streliť úvodný gól, čo súper využil a poslal TJ Jarovce do vedenia v 37. minúte. Do polčasu sa stav nezmenil. Druhý polčas sa začal striedaniami – Dávida Pfundtnera nahradil Peter Tóth a Mareka Bilačiča vystriedal Šimon Marušák. Následne prišla žltá karta pre Mareka Škrinára a 59. minúte strelil vlastný gól hráč Jaroviec Erika Purdek, vďaka ktorému bol stav vyrovnaný. Do vedenia poslal gepardov Richter v 62. minúte. Tento stav sa však gepardom nepodarilo udržať, po niekoľkých ďalších striedaniach inkasovali tesne pred koncom zápasu a zápas sa skončil výsledkom 2:2.

skzolikmalacky-fcimas-(34)

ilustračná foto: Erika Šarudiová

TJ Jarovce Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 2:2

Zostava (TJ Jarovce Bratislava): Erik Purdek, Lukáš Mulik, Marek Škrinár, Jozef Uhler, Dominik Tomas, Vasil Badalov (75´), Patrik Hataš (C), Dušan Hlavatý, Adam Purdek (68´), Šimon Moško (63´), Patrik Rybár

Náhradníci (TJ Jarovce Bratislava): Andrej Hrica (75´), Juraj Ščasný (63´), Filip Caban (68´)

Góly (TJ Jarovce Bratislava): Erik Purdek (59´ vlastný gól), Dušan Hlavatý (79´), Patrik Rybár (37´)

Žltá karta (TJ Jarovce Bratislava): Marek Škrinár (58´)

Zostava (FC IMAS): Viktor Kocián, Lukas Gríger, Richard Dvoran, Peter Biesik (C), Marek Kéry, Nino Obert, Adrián Foltýn (72´), Jaroslav Richter, Dávid Pfundtner (41´), Marek Bilačič (54´), Filip Didek (79´)

Náhradníci (FC IMAS): Marek Očenáš, Šimon Marušák (54´), Daniel Šimovčík (72´), Peter Tóth (41´), Juraj Leng (79´)

Góly (FC IMAS): Jaroslav Richter  (62´)

Hodnotenie trénera Murára:

“Zápas v Jarovciach sme začali aktívne. Prvý polčas sme hrali jemne s vetrom, tak chlapci skúšali streľbu z väčšej vzdialenosti. Opäť sme si vytvorili niekoľko výborných streleckých príležitosti ale žiaľ bez efektu. Nakoniec sme po chybe v obrane inkasovali gól. Druhý polčas sme začali vysoko napádať súpera a nútiť ho k chybám. Podarilo sa nám vyrovnať a nakoniec aj streliť gól a otočiť výsledok v prospech nás. Záver zápasu sme po taktickej stránke nezvládli a nakoniec sme inkasovali gól v nadstavenom čase z penalty. Škoda nepremenených šancí ako v prvom tak aj v druhom polčase, mohli sme mať zápas pod kontrolou a dohrať ho v náš prospech.”