Kategória U10 si pripísala ďalšie tri body po víťazstve nad OŠK Plavecký Štvrtok

Výsledok: 1:7

Zostava (OŠK Plavecký Štvrtok): Maximilián Svoboda, Marek Danihel, Dárius Zeman, Linda Pajpachová, Peter Valla, Juraj Pilný (C), Denis Benkovič, Darina Farkašová

Góly (OŠK Plavecký Štvrtok): Juraj Pilný (13´)

Zostava (FC IMAS): Tomáš Měšťan, Michal Dvoran, Boris Šimkovič, Peter Pristach, Andreas David, Tobiáš Tomeček, Max Jan Jager, Arsen Juriv, Oliver Gerči, Martin Bečka, Mathias Marcus Szalay, Lukáš Szepesi, Martin Šimunič, Michal Kürti, Richard Danihel, Dominik Moravčík

Góly (FC IMAS): Lukáš Szepesi (41´, 48´), Mathias Marcus Szalay (19´), Martin Bečka (4´), Richard Danihel (23´), Peter Pristach (11´), Boris Šimkovič (8´)

Hodnotenie trénera Měšťana:

“Dnes nás čekalo 5. ligové kolo na hřišti OŠK Plavecký Štvrtok. Po včerejším opršeném dni se výrazně dnes ochladilo, tudíž jsme se museli podřídit počasí a dnešní zápas byl o častějším střídání. Zápas proti soupeři jsme měli celou dobu pod kontrolou, začali jsme velmi aktivně v prvních minutách, kde jsme si vytvořili několik 100% šancí, které jsme nevyužili. Chyběla nám čistá hlava při zakončení, vše se řešilo zbrkle a neuváženě. První poločas jsme hráli naši hru, přesné a rychlé nahrávky, výborné naběhávání, přenosy hry z jedné strany na druhou a časté zakončování. První poločas jsme zvládli a vyhráli 5:1 a osobně musím jako trenér FC IMAS pochválit hráče ze strany soupeře, který v posledních vteřinách prvního poločasu výborným individuálním způsobem proškolil naše hráče a krásně nahrál kapitánovi, který do prázdné branky zakončil. Na druhý poločas jsem pozměnil sestavu a zkoušel hráče na různých postech. Naší strategií a koncepcí u těchto kategorií je, aby naši hráči byli flexibilní a mohli hrát na různých postech, dokonce aby si vyzkoušeli i roli brankáře, musí vědět a zjistit jakou má zodpovědnost poslední hráč neboli brankář. Ukázalo se, co jsem předpokládal, hráči hrající na stejné a stálé pozici se hledali, co je samozřejmé a proto se i tak odvíjel druhý poločas. Dali jsme jen dvě branky a mohli jsme dostat z výkopů brankáře, které jsme podcenili 2-3 branky.Velmi se těším na poslední dvě kola kde příští týden vycestujeme na hodové hody v sobotu 12.10. do OŠK Láb a poslední kolo hrajeme doma 20.10. proti mužstvu TJ Záhoran Jakubov, jste všichni fanouškové a podporovatelé naší INTER Academy IMAS-Slovakia vřele pozvaný a tyto dvě mužstva nás fotbalově prověří. V poslední řadě zas chci podotknout, že naše výhry jsou v souvislosti naší fotbalové kolektivnosti a radosti ze hry.”