Výhra rozdielom dvoch tried

U15-tka zdolala OŠK Slovenský Grob

Zápas od prvej minúty patril domácim. Prvým gólom sa v šiestej minúte blysol Tomáš Bálent. Na neho nadviazal v 21. minúte nováčik v kategórii U15 Lucas Benkovský a do polčasu pridal ešte dva góly Daniel Šimovčík. Stav 4:0 sa hneď v úvode druhého polčasu zmenil po strele Paťa Škereňa v 36. minúte. V 36. minúte vystriedal tréner Holásek troch hráčov – Denisa Maroša vystriedal Juraj Leng, Huga Moriceho vystriedal Gregor Púchy a Lucasa Benkovského vystriedal David Drahoš. V 57. zvýšil náskok gepardov Patrik Škereň a zápas uzavrel gólom na 7:0 Gregor Púchy.

imasU15

ilustračný obrázok

FC IMAS – OŠK Slovenský Grob

Výsledok: 7:0

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, David Martin Turoň, Lucas Benkovský (36´), Denis Maroš (36´), Tomáš Bálent, Daniel Šimovčík, Hugo Morice (36´), Ivan Druzhkov, Patrik Škereň, Filip Didek, Adrián Foltýn (C)

Náhradníci (FC IMAS): Juraj Leng (36´), Gregor Púchy (36´), Jakub Holec, David Drahoš (36´)

Góly (FC IMAS): Lucas Benkovský (21´), Tomáš Bálent (6´), Daniel Šimovčík (26´, 35´), Patrik Škereň (36´, 57´), Gregor Púchy (70´)

Zostava (OŠK Slovenský Grob): Jakub Virlič, Denis Gašparovič, Dominik Novotný, Michal Molnár, Matej Adam, Lukáš Peterský, Roman Šimončič, Adrian Královič, Timotej Tomašovič (C), Adrian Babčan, Patrik Strezenický (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375105/)

“Po dvoch týždňoch sme sa opäť postavili súperovi zo Slovenského Grobu. Zápas sme od začiatku kontrolovali. Súpera sme zavreli na ich polovici ihriska. Vychádzalo nám otáčanie ťažiska hry. Veľmi dobre podporovali útok krajní obrancovia. Prvý polčas sme vyhrali 4:0, no mohli sme oveľa viac. Na začiatku druhého polčasu súper posunul svoju obranu vyššie, začal s vysokým pressingom. Nám sa otvorilo viac priestorov na súperovej polovici a to sme využili. Pridali sme ďalšie pekné góly a potvrdili tým dominantný výkon na ihrisku. S výkonom som spokojný.”