Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17

Vysoké víťazstvo gepardov z U17

Kategória U17 odohrala prípravný zápas s družstvom Wifleinsdorf U16 a zvíťazila vysoko 8:1

fcimas17

FC IMAS – Wifleinsdorf U16

Výsledok: 8:1

Zostava: Kocián, Bilačič, Dvoran, Gríger, Kubinec, Didek, Košík, Obert, Kéry, Tóth, Magula

Náhradníci: Turoň, Foltýn, Marušák, Pfundtner, Šimovčík

Góly: Tóth, Obert, Pfundtner, Kéry, Bilačič, Magula

Hodnotenie trénera Murára:

„Dnes sme si zmerali sily rakúskym mužstvom. Od začiatku sme pristúpili k zápasu zodpovedne a chlapci si plnili taktické pokyny. Prvý polčas bol od začiatku v našej réžii, držali sme loptu pod kontrolou a snažili sa po krajoch prečíslovať súpera. Čo sa nám aj darilo. Super hrozil hlavne po rýchlych protiútokoch, ale chlapci sa s tým veľmi dobre vysporiadali a po získaní lopty sa snažili loptu podržať a hru upokojiť. Nezbavovali sme sa lopty a ponuková činnosť stredovej formácie bola výborná. V druhom polčase sme nadviazali na hru z prvého polčasu a viac sme strieľali, zvýšili sme dôraz a presadzovali sme sa strelecky. Musím pochváliť súperovho brankára, ktorý chytal vynikajúco a mužstvo v niektorých situáciách podržal. Za predvedenú hru a disciplinovaný výkon, ako aj presadenie sa strelecky, musím našich chlapcov pochváliť.“

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

„Dnes sme nastúpili proti súperovi z Rakúska. Od úvodu sme nasadili vysoký pressing. Dominovali sme v kombináciách, držaní lopty a aj fyzicky sme mali navrch. Počas celého zápasu sme dominovali, vytvárali si strelecké príležitosti a konečne strieľali góly. Je pravda, že ešte to nebol optimálny výkon, hlavne po pohybovej stránke. Chalani ešte cítili únavu zo sústredenia, aj keď hlava by chcela, tak v niektorých situáciách nám chýbal krok k získaniu lopty. Chlapci si schuti zahrali, strelili sme pekné góly a každým zápasom sa zlepšujeme v novom hernom systéme. Na záver by som chcel poďakovať súperovi z Rakúska za odohratie zápasu a teší nás ich pozitívna reakcia ako na areál, tak aj na občerstvenie pre nich pripravené.“