Archív článkov,  Novinky

Vysoké víťazstvo U13

Mladší žiaci zvíťazili na FC Zohor

Už v siedmej minúte sa podarilo Lucasovi Benkovskému poslať nás do vedenia a na dva nula zvýšil svojou strelou v jedenástej minúte. Domáci však na seba nenechali dlho čakať a o minútu neskôr nám strelili gól zo štandardnej situácie. Na 1:3 zvýšil v 16. minúte Paťo Štvrtecký a do polčasu padol do našej siete ešte gól Olivera Staničića. Druhý polčas to však už bola gólová paráda len z našej strany. Patrik Štvrtecký, Jožko Haramia, Pavol Zeman, Martin Mlynka, Lucas Benkovský a Šimon Zlocha sa zaslúžili o konečný stav 2:10.

imasu12

ilustračná fotografia

FC Zohor – FC IMAS

Výsledok: 2:10

Zostava (FC Zohor): Samuel Mundok, Miroslav Kučera, Martin Kavický, Ladislav Bodo (C), Marek Kružliak, Oliver Staničić, Gabriel Fekete, Rafael Šomorjai, Tomáš Selič, Hugo Zálesňak, Eva Ševčíková, Timon Houdek, Marek Chmela

Góly (FC Zohor): Oliver Staničić (12´, 30´)

Zostava (FC IMAS): Timur Tolkačev, David Kovár, Evan Samuel Kilian, Samuel Foltýn, Šimon Zlocha, Patrik Štvrtecký, Martin Mlynka, Lucas Benkovský, Pavol Zeman, Jožko Haramia

Góly (FC IMAS): Šimon Zlocha (60´), Patrik Štvrtecký (16´, 33´), Martin Mlynka (53´), Lucas Benkovský (7´, 11´, 57´), Pavol Zeman (50´, 51´), Jožko Haramia (39´)

Hodnotenie trénera Richnavského:

“Ďalší zápas v poradí, ktorý sme odohrali, bol so súperom zo Zohora. Aj keď sme sa museli zaobísť bez brankára, chlapcom som veril. Pred zápasom som povedal, aby súpera nepodcenili, každý zápas začína 0:0 a musíme isť od začiatku naplno. Od úvodu sme mali zápas plne pod kontrolou a jasne sme na ihrisku dominovali. Po pár úvodných minútach sme otvorili skóre a postupne prišli ďalšie góly. Aj napriek inkasovaným gólom sme po prvom polčase viedli dvojgólovým rozdielom. Cez polčas som chlapcom povedal, aby rýchlejšie pracovali a prihrávali si prudšie prihrávky, keďže tráva bola veľmi vysoká. V druhom polčase sme pridali ďalšie góly a zaslúžené vyhrali. Pozitívom bolo, že boli viacerí strelci.”