Kategórie U11 a U10 odohrali majstrovské zápasy proti SDM Domino

Napriek krásnym futbalovým momentom a pekným akciám sa našim gepardom nepodarilo vyhrať a tak si body odniesli hráči Domina. Cení sa však snaha našich chlapcov a za tú im patrí pochvala!

U11

FC IMAS – SDM Domino

Výsledok: 4:13

Zostava (FC IMAS): Martin Šimunič, Jakub Měšťan, Samuel Foltín (C), Hugo Michal Šíra, Michal Harmata, Simon Oselský, Arsen Juriv, Martin Kyselica, Juraj Haramia

Góly (FC IMAS): Hugo Michal Šíra (9´), Michal Harmata (26´), Simon Oselský (45´), Juraj Haramia (18´)

Zostava (SDM Domino): Viliam Schrojf, Marcus Ahouansou, Ladislav Árvai, Ondrej Bodorík, Martin Divéky, Michaela Lehocká, Zoltan Bence Mišák, Gabriel Németh, Šimon Ťažký

Góly (SDM Domino): Marcus Ahouansou (3´, ), Ladislav Árvai (13´, 15´, 23´, 33´, 35´, 49´), Ondrej Bodorík (4´, 6´, 20´, 41´, 43´), Šimon Ťažký (29´)

Hodnotenie trénera Hančíka:

“”

U10

Výsledok: 3:8

Zostava (FC IMAS): Tomáš Měšťan, Boris Šimkovič (C), Max Jan Jager, Oliver Gerči, Adam Gramblička, Dominik Moravčík, Richard Danihel, Mathias Marcus Szalay, Martin Bečka, Alex Móza, Timur Yilmaz

Góly (FC IMAS): Max Jan Jager (35´), Richard Danihel (10´), Mathias Marcus Szalay (18´)

Zostava (SDM Domino): Mikuláš Gábor, Dominik Smolen, Kai Heijnsbroek, Filip Truhlář, Martin Ragan, Krištof Novák, Tomáš Bennár, Marco Nitschneider, Jakub Noskovič, Tomáš Krištof, Tomáš Proňuk, Marco Illik, Vladimír Pašek

Góly (SDM Domino): Mikuláš Gábor (31´, 45´), Martin Ragan (37´), Tomáš Bennár (11´, 49´), Tomáš Krištof (18´), Tomáš Proňuk (4´), Marco Illik (27´)

Hodnotenie trénera Měšťana:

“Malý gepardíci začali vnímat a využívat svoje fotbalové zkušenosti a schopnosti, začínáme si věřit i proti “velikostně či objemově” silnějšímu soupeři. V prvním poločase bylo krásných fotbalových momentů mnoho, z toho jsme vytěžili 2 pěkné góly. Naší strategií je posouvat a učit hráče anebo brankáře ku předu, proto jsme se rozhodli, že se brankáři budou střídat o poločase a zahrají si v poli jako hráči.

V druhém poločase jsme velmi polevili, nevykrývali jsme středovou zónu a nechávali soupeře se lehko dostat před naší branku. Přišli velmi laciné góly do naší branky, ale naše malé fotbalisty to nepoložilo a na posledních 10 min. soupeře uzavřeli na vlastní půlku a snažili jsme se o gól. Viděli jsme mnoho nevyužitých gólových šancí, které vedli k prohře 8:3 pro SDM Domino. Velká snaha malých fotbalistů se cení a chci pochválit náš team, že i když to nejde na 100%, nevzdávají to a hrají v rámci svých možností do konce zápasu.”