Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

4 body pre žiakov

Starší žiaci zvíťazili nad Rusovcami, mladší získali po remíze bod

Prvé domáce majstrovské zápasy majú za sebou aj žiaci. Starší žiaci zvíťazili vysoko, klobúk dolu však treba dať pred súperom, ktorý sa napriek nedostatočnému počtu hráčov na zápas dostavil. Mrzia nás takéto situácie, veríme, že odveta bude už v plnej zostave.

Mladší žiaci sa dostali do vedenia zápasu hneď v úvode, bohužiaľ, nepodarilo sa im udržať stav. Súper nakoniec vyrovnal a tak sa body rozdelili.

imasu13

ilustračná fotografia

U15

FC IMAS – MFK Rusovce

Výsledok: 13:0

 

Góly: 7′ Jakub Chochol, 10′ Bruno Sirota, 21′ Bruno Sirota, 32′ Erik Zeman, 37′ Samuel Habáň, 39′ Jakub Chochol, 40′ Samuel Habáň, 44′ Erik Zeman, 50′ Samuel Foltýn, 53′ Jakub Měšťan, 55′ Lucas Benkovský, 62′ Samuel Foltýn, 63′ Lucas Benkovský

Zostava: Martin Šin, Samuel Foltýn (C), Martin Mlynka (36′), Dominik Peceň (36′), Lucas Benkovský, Bruno Sirota, Miroslav Toman, Patrik Štvrtecký (46′), Erik Zeman, Jakub Chochol, Tomáš Zeman (36′)

Náhradníci: Tomáš Harenčár (36′), Pavol Zeman (46′), Jakub Měšťan (36′), Samuel Habáň (36′)

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“Ťažko hodnotiť zápas, kde sa súper ledva nazbieral. Prišli ôsmi… Pre mojich chalanov to bolo náročné na psychiku, že sa s tým musia vyrovnať. Klobúk dole pre hráčmi Rusoviec, že bojovali. Zápas sa odohrával iba pred pokutovým územím súpera. Gólov sme mohli dať vyše 35. Veľký problém nám robilo zakončenie. Pochvala veľká pre súperovho brankára. Ten vychytal nemožné. Tešíme sa už na ďalší zápas.”


U13

FC IMAS – MFK Rusovce

Výsledok: 2:2

 

Góly: 16′ Lukáš Szepesi, 19′ Lukáš Szepesi

Zostava: Martin Šimunič, Tomáš Měšťan, Peter Pristach, Michal Dvoran, Marek Jánošík, Michal Kürti, Lukáš Szepesi (C), Dominik Moravčík, Arsen Juriv, Lukáš Stankovič, Oliver Gerči

 

Hodnotenie trénera Masaroviča:

“V nedeľu 29.8. sme odohrali prvý domáci zápas, kde sme privítali MFK Rusovce. Začiatok zápasu sme začali veľmi dobre, po prvých šanciach sme prebrali zápas do svojich rúk, chlapci strelili dva góly a viedli sme zápas 2:0 až do konca prvého polčasu. Po prestávke a striedaní brankárov sme ubrali na výkone a dovolili sme súperovi po chybách v obrane skórovať dvakrát po sebe. Po veľmi dobrom výkone hostí sme opäť prebrali iniciatívu na našu stranu, ale už sa nepodarilo skórovať ani nám, ani hosťom. Zápas hodnotím ako veľmi bojovný výkon a bol vidieť progres z tréningov.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na