Fotogaléria,  INTER Academy Bratislava,  INTER Academy projekt

Absolvovali sme trénerský Digital Internship

Napriek opatreniam si mohli tréneri FC IMAS prezrieť San Siro či tréningové centrum mládeže Interu

imas

Stredajší večer patril školeniu pre tím INTER Academy Bratislava. Nakoľko nám koronakríza prekazila plány a nemohli sme vycestovať do Talianska, v rámci projektu INTER Academy sme mohli absolvovať Internship dištančne.  

SCREEN-SLOVAKIA

V rámci Internshipu poskytli tréneri z celosvetového projektu INTER Academy našim trénerom cenné rady, vypočuli sme si zaujímavé rozhovory a taktiež sme si mohli prezrieť priestory, v ktorých Inter funguje ako tréningové centrum pre A-mužstvo, tréningové centrum pre mládež či samotné útroby štadióna San Siro!

imas3

imas4

imas5

Táto skúsenosť a rady boli pre trénerov obohacujúce, čo potvrdil aj head coach Tomáš Hančík: “Ďakujem za sprostredkovanie, za mňa najlepší bol rozhovor s bývalým hráčom Cristianom Chivum, ktorý hovoril o pokore, tvrdej práci, ale aj o ľuďoch v okolí človeka.”  

imas7

Potešenie vyjadril aj tréner brankárov Tomáš Kecskes: “Z môjho pohľadu to bolo veľmi zaujímavé, najviac ma zaujali rozhovory, kde bolo cítiť pokoru a dozvedel som sa veľa nového ohľadom fungovania mládežníckych štruktúr. Taktiež ma zaujali videá či už z akadémie alebo zo San Sira a nového sídla Interu. Rád by som to raz videl naživo.”

imas6

V závere Internshipu sa nám prihovoril prostredníctvom videa aj Javier Zanetti, ktorý vyjadril trénerom podporu v ich práci a rovnako ako my dúfa, že ďalší Internship už budeme môcť absolvovať už osobne v Taliansku.

imas1

error

Nezabudni nás sledovať aj na