“Atmosféra v našem týmu je na vynikající úrovni!”

Hráči U10 vyhrali ďalší majstrovský zápas

Tentokrát si tri body priniesli z Lábu. Už v prvom polčase sa medzi strelcov zapísali hráči: Szepesi, Bečka, Kürti a Dvoran. V druhom polčase pridali ďalšie góly David, Juriv a opäť Szepesi a zápas sa skončil výsledkom 1:10.

imasU10

ilustračná foto: Erika Šarudiová

U10

OŠK Láb – FC IMAS

Výsledok: 1:10

Zostava (OŠK Láb): Andrej Majzún, Mário Janek, Alex Ondriaš, Luka Zivčák, Adam Ondriaš, Martin Moravčík (C), Oskar Šimkovič, Daniel Strna, Martin Sivák, Michal Šulc, Jonatán Čech, Lukáš Solčanský, Tobias Petrík, Adrián Pír

Góly (OŠK Láb): Adam Ondriaš (35´)

Zostava (FC IMAS): Tomáš Měšťan, Michal Dvoran, Boris Šimkovič, Peter Pristach, Andreas David, Tobiáš Tomeček, Max Jan Jager, Arsen Juriv, Oliver Gerči, Martin Bečka, Mathias Marcus Szalay, Lukáš Szepesi, Martin Šimunič, Michal Kürti, Dominik Moravčík

Góly (FC IMAS): Michal Dvoran (25´),  Andreas David (29´), Arsen Juriv (50´), Martin Bečka (16´, 23´), Lukáš Szepesi (5´, 9´, 42´, 46´), Michal Kürti (20´)

Hodnotenie trénera Měšťana:

“Dnes naše přípravka vycestovala na hodové dny do nedalekého Lábu. Atmosféra v našem týmu je na vynikající úrovni a to se přenáší i na fotbalové hřiště. Malý gepardíci přenesli naši tréninkovou jednotku na hřiště,kde po celou dobu nominovali a ukazovali svoji sílu v přesných a rychlých přihrávkách ,stálý pohyb po celém hřišti a častým přenášení hry a zakončovali. První poločas jsme zvládli a vyhráli 6:0. Na druhý poločas jsme se disciplinovaně soustředili a hráli naši vynikající hru,která je nastavená v koncepci INTER Academy IMAS Slovakia,soupeře jsme nepodceňovali ,v druhém poločase se párkrát dostal před naší branku ,kde vytouženě jednou zakončil do branky.Z naší strany jsem jako trenér viděl několik našich nedostatků hlavně v druhém poločase na kterých budeme pracovat a v brzké době odstraníme.Dnes chválím celé mužstvo,dali do zápasu srdce,nadčení,chuť a lásku a to jsou právě ty důležité aspekty co dělají krásu fotbalu.Fanoškouvé v Lábu musí upřimně říci,že viděli krásný,pohledný,kombinační fotbal z naší strany.Hrajeme jako kolektiv co stále ukazují střelené góly,dnes máme 6 střelců. Za týden máme poslední ligové kolo s druhým mužstvem v tabulce,kde očekávám vyrovnanou partii a výborný fotbal,přijďte nás povzbudit na domací hřiště dne neděle 20.10. o 9:00 TC Stupava.”