Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U11,  U17,  U19,  U8

Cez víkend sa podarilo zvíťaziť mladšiemu dorastu, svoj ligový turnaj odohrala aj osmička

Našim najmenším sa podarilo na domácom ihrisku dvakrát zvíťaziť, jedenkrát prehrali. Okrem kategórie U8 odohrali ďalší zápas aj hráči z jedenástky, ktorí si sily zmerali s Lozornom. Výhodu domáceho prostredia mali cez víkend aj dorastenci, zverenci trénera Holáska porazili Vajnory a zverenci trénera Tóth remizovali so Sencom.

U19

FC IMAS – MŠK Senec

Výsledok: 1:1

Zostava: Jakub Martinovič, Lukáš Kaniansky, Richard Dvoran 78′, David Martin Turoň, Matúš Sopko 89′, David Neštrák 73′, Evan Samuel Kilian, Kristián Bajči, Samuel Foltýn, Daniel Šimovčík (C), Erik Zeman

Náhradníci: Damian Madarás 73′, Bruno Sirota, Alex Bódi, Patrik Brieda 89′, Matej Milata, Hakan Yilmaz 78′

Góly: Erik Zeman 49′

Karty: Samuel Foltýn 90′

Hodnotenie trénera Tótha:

“V ďalšom domácom zápase sme privítali lídra súťaže MŠK Senec. Takticky sme zvládli zápas na výbornú. Chlapci splnili do bodky všetky taktické pokyny, veľmi dobre sme sa presúvali do ťažiska hry, mali sme obsadené nebezpečné priestory a po zisku lopty sme boli nebezpeční v ofenzíve. Súpera sme v prvom polčase prakticky nepustili do gólovej šance. Druhý polčas sme gólom Zemana išli do vedenia, vypracovali sme si ďalšie šance, ale aj súper hrozil. Tempo zápasu sa stupňovalo. Hostia vyrovnali po našej individuálnej chybe. Obe mužstvá chceli vyhrať, zvýšilo sa nasadenie z oboch strán, pritvrdilo sa, my sme mali v nadstavenom čase veľmi dve dobré príležitosti z priamych kopov, jednu brankár hostí bravúrne zlikvidoval, druhá bola zrazená na roh. Zápas skončil remízou. Dnes si každý jeden zaslúži pochvalu, odovzdali sme na ihrisku maximum, bojovnosť, behavosť a čo mňa najviac teší je tímovosť mužstva, kde všetci ťaháme za jeden koniec. Každým zápasom ideme výkonnostne hore.”

FC IMAS – FK Vajnory

Výsledok: 7:1

Zostava: Marián Boldiš, Adam Beško 41′, Michael Rothbauer 41′, Bruno Sirota, Adam Zámečník 41′, Matej Hiadlovsky, Michal Blatnický, Dominik Peceň, Lucas Benkovský (C), Jakub Chochol, Tomáš Harenčár

Náhradníci: Miroslav Toman 41′, Samuel Magáth 41′, Samuel Habáň 41′

Góly: Jakub Chochol 16′, Lucas Benkovský 28′, Jakub Chochol 44′, Matej Hiadlovsky 47′, Jakub Chochol 50′, Jakub Chochol 67′, Jakub Chochol 79′

Karty: Dominik Peceň 49′

“Začiatok zápasu a praktický celý prvý polčas bol z našej strany katastrofálny. Chýbala presnosť, rozum a dynamika hry. Komunikácia na ihrisku neexistovala. Veľký problém nám robilo dať si pár prihrávok za sebou a vytvoriť medzihru. Napriek tomu sme sa dostali do 10 gólových šancí. Ale čo sme pozahadzovali, sa snáď ani nedá opísať. Druhý polčas prišli zmeny. Hra sa spresnila, prišla lepšia rozohrávka a tým sa zlepšil výkon. Bohužiaľ, šance sme naďalej nepremieňali. Veľká pochvala pre Dominika Peceňa. Za mňa, bol kľúčovým faktorom, ktorý ovplyvnil hru, keď sa posunul hlbšie na pozíciu stopéra. Druhopolčasový výkon výrazne lepší ako prvý.”

U11

FC IMAS – ŠK Lozorno, FO

Výsledok: 9:2

Hodnotenie trénera Múčku:

“Zápas sme začali v dobrom tempe a prvých 10 minút sme hrali so súperom vyrovnanú hru. Avšak neskôr sa prejavila vyššia herná skúsenosť súpera a po našich individuálnych zlyhaniach sme inkasovali. Polčas sme prehrali 7:2, pričom v závere sme po pekných akciách dali 2 góly. Druhý polčas bol z našej strany lepší. Chlapci sa snažili plniť pokyny a súperovi sme dovolili streliť už len 2 góly. Celkovo hodnotím výkon ako zlepšený oproti minulému zápasu a pokračujeme v práci.”