Archív článkov,  Fotogaléria,  Hodnotenia zápasov,  IMAS Cup,  U7

“Ďakujem za výkon a bojovnosť!”

Kategória U7 má za sebou IMAS Cup U8 2019

Turnaj IMAS Cup U8 2019 bol prvým IMAS Cupom zo série turnajov, ktoré naše družstvá odohrajú počas zimy. Kategória U7 si minulý týždeň zmerala sily s družstvami FKP Dúbravka, TJ Záhoran Kostolište, MFK Záhorská Bystrica, ŠK Vrakuňa Bratislava a OFK Dunajská Lužná.

Hráči FC IMAS obsadili na turnaji tretie miesto a gepard Riško Danihel sa s počtom strelených gólov 19 stal najlepším strelcom turnaja.

Tréner Ryšánek prejavil spokojnosť s výkonmi našich najmenších hráčov: “Veľmi pekne chcem poďakovať chalanom za výkon a bojovnosť, rodičom za spoluprácu, fandenie a pomoc s organizáciou a aj trénerom zo starších kategórií za prípravu, koordinovanie turnaja a pomoc ako takú.”

IMAS-Cup-U8-2019-6

FC IMAS – MFK Záhorská Bystrica

Výsledok: 2:3

 

Hodnotenie trénera Ryšánka:

“Prvý zápas sme zmerali sily s tímom zo Záhorskej Bystrice. Úvod zápasu sme troška stratili a súper to využil na strelenie dvoch gólov. Potom sme sa výkonnostne zlepšili, čo prinieslo zníženie a v záverečnom tlaku sme zabudli na obranu, čo súper využil a opäť nám odskočil na rozdiel dvoch gólov. V závere sme pridali ešte gól, no čas na vyrovnanie už neostal a tak po napínavom zápase sme podľahli súperovi o gól.”


FC IMAS – OFK Dunajská Lužná

Výsledok: 9:2

 

Hodnotenie trénera Ryšánka:

“Druhý zápas proti Dunajskej Lužnej boli chalani dobre rozohraní a od úvodu sme súpera tlačili. V zápase nám to konečne začalo aj padať a tak sme prvé body získali po hladkej výhre.”


FC IMAS – FKP Dúbravka Bratislava

Výsledok: 4:9

 

Hodnotenie trénera Ryšánka:

“V treťom zápase proti Dúbravke to bol od začiatku vyrovnaný boj. Do polovice zápasu bol aj stav skóre vyrovnaný, no potom akoby chalanom došli sily a súper využil takmer každé zakončenie s gólovou bodkou. Sily na vrátenie sa do zápasu sme už nepozbierali a tak sme všetky body nechali Dúbravke.”

turnaj-IMAS-Cup-24

FC IMAS – ŠK Vrakuňa Bratislava

Výsledok: 5:2

 

Hodnotenie trénera Ryšánka:

“Štvrtý zápas proti Vrakuni chalani zvládli výborne. Premieňali sme šance a aj v obrane si plnili svoje povinnosti, čo nám prinieslo ďalší plný bodový zisk.”


FC IMAS – TJ Záhoran Kostolište

Výsledok: 5:2

 

Hodnotenie trénera Ryšánka:

“Posledný zápas na nás čakal súper, nám dobre známy z mini ligy – Kostolište. O to viac mal byť zaujímavý, že to bol priamy súboj o tretie miesto v turnaji. Aj začal veľmi vyrovnane, ale po pár minútach a našich góloch sa nakoniec dráma nekonala. Chalani dotiahli zápas do víťazného konca a tak sme na IMAS CUPe 2019 obsadili krásne tretie miesto.”


O IMAS Cup-e U8 si môžete prečítať aj TU.

error

Nezabudni nás sledovať aj na