Archív článkov

Ďalšia výhra U17

Kategória U17 privítala v utorok na domácom ihrisku družstvo FK Dúbravka

skzolikmalacky-fcimas-(28)

ilustračná foto: Erika Šarudiová

U17

FC IMAS – FK Dúbravka

Výsledok: 8:1

 

Zostava (FC IMAS): Viktor Kocián, Lukas Gríger (C), Richard Dvoran, Peter Biesik (58´), Marek Kéry (58´), Nino Obert, Marek Očenáš (41´), Adrián Foltýn (50´), Jaroslav Richter, Marek Bilačič (50´), Tomáš Magula

Náhradníci (FC IMAS): Filip Didek (58´), Šimon Marušák (50´), Daniel Šimovčík (50´), David Martin Turoň (58´), Dávid Pfundtner (41´)

Góly (FC IMAS): Lukas Gríger (32´, 50´), Marek Kéry (47´), Nino Obert (11´), Adrián Foltýn (29´), Jaroslav Richter (8´, 14´), Tomáš Magula (45´)

 

Zostava (FK Dúbravka): Zdenko Majdlen (41´), Viliam Sojka, Martin Peťko, Tomáš Knepp, Erik Bernhauer (C), Oliver Drgon, Martin Zukal (50´), Matúš Kaliský (50´), Filip Kitanovič, Jozef Csabi (41´), Branislav Trutz (50´)

Náhradníci (FK Dúbravka): Patrik Kiss (50´), Dominik Zaťovič (41´), Lukáš Janky (50´), Adrián Húdek (41´), Matúš Csibrei (50´)

Góly (FK Dúbravka): Jozef Csabi (10´)

 

Hodnotenie trénera Murára:

“Na zápas s Dúbravkou sme sa veľmi dobre pripravili. Od začiatku zápasu sme dominovali na ihrisku. Boli sme aktívnejší veľmi dobre sme držali loptu pod kontrolou a hrali koncentrované. Prakticky už prvý polčas sme rozhodli o zápase. Druhý polčas sme kontrolovali a súpera už prakticky nepustili do hry. Za predvedený výkon musím chlapcov pochváliť. Ak budeme takto pokračovať v nasadení a disciplinovane, plniť si taktické pokyny tak budeme úspešný v ďalších zápasoch.”

 

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“V dnešnom zápase sme privítali suseda z FK Dúbravka. Od úvodného hvizdu sme mali zápas pevne v rukách. Boli sme silní na lopte, vychádzali nám kombinácie, trpezlivo sme si vytvárali voľné priestory na kolmé lopty za obranu hostí. Súper sa zavrel na svojej polovici, vyslovene čakal len na naše straty lôpt a snažil sa z týchto situácii vyrážať do protiútokov. Našou aktívnou hrou, dobrým pohybom sme ovládli dianie na ihrisku. Výborne nám pracoval stred poľa a ľavá strana, kde sme si výmenou miest vytvárali voľné priestory a dostávali sa za obranu súpera. Chlapci sa dostávajú do pohody, čo bolo vidieť aj v dnešnom zápase. Teší nás vysoký počet strelených gólov v druhom zápase po sebe. Vyskytli sa aj ľahké straty lôpt, ktorých sa musíme v ďalších zápasoch vyvarovať. Dnes sme spokojní s predvedenou hrou a aj s výsledkom.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na