Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U11,  U17,  U19

Počas víkendu vyhrali na pôde súpera zverenci trénera Tótha, Holáska aj Múčku.

Zostava: Matej Milata, Lukáš Kaniansky, David Martin Turoň, Matúš Sopko, David Neštrák, Evan Samuel Kilian, Kristián Bajči 89′, Samuel Foltýn, Daniel Šimovčík (C), Erik Zeman, Alex Bódi 46′

Náhradníci: Patrik Brieda 89′, Jakub Martinovič 46′ – 85′, Hakan Yilmaz 85′

Góly: Samuel Foltýn 7′, 62′,

Karty: Matúš Sopko 72′

Hodnotenie trénera Tótha:

“Očakávali sme ťažký zápas, čo sa aj potvrdilo. Domáci od úvodu prevzali iniciatívu, boli kombinačnejší, futbalovejší. My sme mali náznaky príležitostí, ale nedokázali sme ich dotiahnuť do gólového konca. Hrozili sme len štandardnými situáciami a po jednej z nich sme išli do vedenia gólom Foltýna. Domáci ešte zvýšili tlak, v týchto chvíľach, ako aj počas celého zápasu, nás držal nad vodou brankár Milata. Súper vyrovnal a polčas skončil remízou. V prestávke som musel zvýšiť hlas, zopakovať taktické pokyny. Úvod druhého polčasu začal veľkým tlakom Lužnej, ktorý sme ustáli a opäť po štandardke sme išli do vedenia. Domáci sa snažili o vyrovnanie, otvárali v defenzíve priestory, čo sme ale nedokázali využiť. Veľkou bojovnosťou sme zápas dotiahli do víťazného konca a z horúcej pôdy si odvážame tri body. Musíme zapracovať na prechodovej fáze do ofenzívy a jej finálnej časti. Pochvala za bojovnosť a tri body. Ideme sa pripravovať na Raču.”

TJ Jarovce Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 2:5

Zostava: Marián Boldiš, Štefan Gajdoš, Michael Rothbauer, Tomáš Zeman 14′, Bruno Sirota, Michal Blatnický, Lucas Benkovský (C), Miroslav Toman, Samuel Magáth, Matej Hiadlovsky, Jakub Chochol

Náhradníci: Samuel Habáň, Adam Zámečník 14′

Góly: Jakub Chochol 21′, 55′, Michal Blatnický 23′, 57′, 60′

“Do zápasu sme vkročili v prvých 5 minútach 3 príležitosťami na gól, ale obrancovia súpera nám sťažili situácia a znemožnili dať gól. Následne súper nám dal 2 góly. Zle sme si počínali v osobnom i priestorovom bránení. Napriek dvom gólom sme na ťažkom teréne nehrali zle. Snažili sme sa tvoriť hru a kontrolovať loptu. Súper bol fyzicky dobre stavaný a ťažko sa nám cez neho dostávalo. Napriek tomu sme si bojovnosťou vydreli vyrovnávajúce dva góly. V druhom polčase sme boli efektívni. Využili sme šance, skvelo fungovala útočná trojica. Výkon mužstva musím pochváliť. Komplet všetkých. Napriek množstvu chorôb a zranení všetci makali a bojovali aj cez bolesť. Ale musím pozdvihnúť Miša Blatnického. Jeho práca na hrote útoku bola fantastická a veľmi prínosná. Celý tím si zaslúži obrovskú pochvalu!”

1_u11

U11

ŠK Lozorno, FO – FC IMAS

Výsledok: 3:5

Hodnotenie trénera Múčku:

“Zápas sme začali miernym tlakom na súperovej polovici. Niekoľko príležitostí sme nepremenili a prišiel trest. Tento moment chlapcov motivoval a zvýšili svoju snahu, a zápas otočili vo svoj prospech. Bolo vidieť herné zlepšenie oproti predchádzajúcim. Zápas sme doviedli do úspešného konca a vyhrali 5:3. Výsledok nás motivuje k ďalšej práci, lebo je stále čo zlepšovať.”