Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U11

Ďalšie tri body na účte jedenástky

Zverenci trénera Měšťana zvíťazili na ihrisku v Sološnici a po výsledku 0:10 si pripísali tri body

Gepardi zápas prevzali hneď od začiatku. Prvým strelcom bol Tobiáš Tomeček, ku ktorému sa o päť minút pridal Michal Kürti. Na 0:3 zvýšil Jager a do polčasu pridal gól ešte Slávik a opäť Michal Kürti. Podobný priebeh mal aj druhý polčas. Gepardi zneškodnili šance súpera a pridali ďalších päť gólov. Po jednom góle strelili Tomeček a Slávik, tri góly vsietil súperovi Michal Kürti.

4_imas-2

U11

FK v Sološnici – FC IMAS

Výsledok: 0:10

Zostava (FC IMAS): Tomáš Měšťan, Martin Šimunič, Oliver Gerči, Max Jan Jager, Tobiáš Tomeček, Michal Kürti, Teodor Brbúch, Lukáš Stankovič, Dominik Moravčík, Nikolas Tomasek, Martin Slávik, Adam Rybnikár, Peter Pristach (C), Michal Dvoran

Góly (FC IMAS): Max Jan Jager (18´), Tobiáš Tomeček (7´, 27´), Michal Kürti (12´, 25´, 30´, 38´, 45´), Martin Slávik (22´, 33´)

Hodnotenie trénera:

“Dnešní zápas jsme vycestovali na hřiště FK v Sološnici. Od začátku zápasu jsme dominovali naši hrou, snažili jsme se o rychlou, kombinační hru, dostat se před soupeřovu branku a zakončovat. Pár minut velmi pěkná hra z naší strany, jenže po několika minut hrací hry nám začal míč odskakovat od nohy, pomalé a slabé nahrávky do nohy a mnoho dotyků s míčem či obrácený zády k brankáři, kdy díky těmto aspektům se soupeř dostal několikrát před naší branku a zakončil. Do druhého poločasu jsme změnili posty některým hráčům a jak stále dokola o tom mluvíme, každý by v zápase jen útočil ale málokdo bránil. Díky špatnému postavení či vysunutí naší obrany se soupeř dostával k rychlým brejkům a zachraňovali jsme tutové šance na poslední chvíli. Na obranu se zas zaměříme v tréninkovém procesu a jak jsem v šatně řekl mladým gepardíkům, rád bych tuto sezónu vychoval flexibilní hráče, kteří umí hrát na různých postech a to se vše v budoucnu vrátí chlapcům. Velmi moc děkuji za podporu všech fanoušků na dnešním zápase, našich i domácích cca 60 lidí se přišlo podívat na zápas a potěšili mě hlavně kladné ohlasy od domácích za naši kvalitní hru a jak nám drží do budoucna palce.”