Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Debut kategórie U19

Starší dorast zvíťazil na pôde TJ Veľké Leváre

Hráči kategórie U19 sa dostávali do zápasu ťažšie, ako sa čakalo. V 33. minúte dostal žltú kartu Tóth, ktorý následne tesne pred koncom polčasu premenil penaltu. V úvode druhého polčasu využil šancu Didek a zvýšil na 0:2. Tretí gól pridal Magula, ktorého v 73. minúte nahradil na ihrisku Druzhkov. O minútu neskôr dostal žltú kartu aj Bilačič. V 81. a 88. minúte vybehli na ihrisko Morice a Foltýn, ktorí nahradili Marušáka a Dideka. Skóre zaklincoval minútu pred koncom zápasu Košík na konečných 0:5

imas19

U19

TJ Veľké Leváre – FC IMAS

Výsledok: 0:5

Zostava (FC IMAS): Jakub Martinovič, Peter Biesik (C), Lukas Gríger, Peter Tóth, Richard Dvoran, Filip Didek (88´), Šimon Marušák (81´), Richard Košík, Marek Bilačič, Nino Obert, Tomáš Magula (70´)

Náhradníci (FC IMAS): Ivan Druzhkov (70´), Adrián Foltýn (81´), Hugo Morice (88´)

Góly (FC IMAS): Peter Tóth (44´, 73´), Filip Didek (60´), Richard Košík (89´), Tomáš Magula (68´)

Žlté karty (FC IMAS): Peter Tóth (33´), Marek Bilačič (74´)

Hodnotenie trénera:

“Po prípravnom období nám začalo prvé kolo kategórie U19. Úvod zápasu bol z našej strany veľmi opatrný, snažili sme sa držať loptu čo najviac na našich nohách. Skúšali sme sa kolmými prihrávkami dostať za súperovu obranu, ale súper dobre bránil alebo nám zmaril šancu výborne chytajúci brankár domácich. Snažili sme sa hrať trpezlivo bez zbytočných chýb a strát lôpt. Podarilo sa nám nakoniec streliť gól do šatne a tak sme do druhého polčasu išli s jednogolovým náskokom. Druhý polčas sme začali oveľa viac hrať po krídelných priestoroch a využívať streľbu. Presne to sa nám aj darilo a súpera sme zlomili druhým gólom. Prakticky po tomto góle sme úplne ovládli hru, hlavne v strede ihriska a podarilo sa nám streliť ešte pár pekných gólov. Musím spomenúť výborný výkon nášho brankára, ktorý nás podržal za stavu 1:0 v náš prospech. Zároveň chcem poďakovať chlapcom za disciplinovaný a zodpovedný výkon a predvedenú hru.”