Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Devätnástka na čele tabuľky po výhre nad Rusovcami

Zverenci trénera Murára zvíťazili na domácom ihrisku 3:0

Prvý polčas bol bezgólový, šance sa však objavili na oboch stranách. Ani jednému družstvu sa nepodarilo dostať za obranu súpera a vsietiť gól. Hneď v úvode druhého polčasu dostal gepardov do vedenia Biesik. V 68. minúte Magulu nahradil Morice a o necelých desať minút zvýšil na 2:0 Gríger. Na konečných 3:0 zvýšil v 83. minúte Obert a keďže do polčasu nastali už len striedania na strane domácich, zápas sa skončil 3:0.

imas

U19

FC IMAS – MFK Rusovce

Výsledok: 3:0

Zostava (FC IMAS): Jakub Martinovič, Peter Biesik (C), Lukas Gríger, Richard Dvoran, Filip Didek, Šimon Marušák (90´), Marek Bilačič, Tomáš Magula (68´), Adrián Foltýn (88´), Richard Košík (85´), Nino Obert (90´)

Náhradníci (FC IMAS): Hugo Morice (68´), David Drahoš (90´), Marek Magula (85´), Tomáš Kurti (88´), Daniel Šimovčík (90´)

Góly (FC IMAS): Nino Obert (83), Peter Biesik (48´), Lukas Gríger (77´)

Žlté karty (FC IMAS): Marek Bilačič (19´)

Hodnotenie trénera:

“Dnes nás čakalo kvalitné mužstvo, ktoré bolo bez straty bodu. Bolo pre nás veľmi dôležité dnes bodovať naplno, aby sme sa dostali na špicu tabuľky. Prvý polčas sa odohrával prevažne v strede ihriska. Pozorne sme bránili a snažili sme sa súpera prekvapiť kolmými prihrávkami za obranu súpera. Súper výborne bránil a bolo ťažké sa presadiť vpredu. Súper hrozil nakopávanými loptami, ale obrana bola koncentrovaná a dôrazná v osobných súbojoch. Do druhého polčasu sme išli s tým, že budeme súpera vyššie napádať a nútiť ho k chybám, viac sme zvýšili pohyb po krídelných priestoroch, zvýšili sme agresivitu a presnosť prihrávok. Nasadenie chlapcov v druhom polčase bolo vysoké a otváral sa nám priestor a dostávali sme sa do zakončenia, čoho následkom bolo strelenie 3 gólov. Takticky sme zápas dotiahli do víťazného konca a dostali sa na špicu tabuľky. Veľmi ma teší práca a disciplína celého mužstva, výborná práca obrany, ktorá hrala bez chyby, hráči sa vzájomne zabezpečovali a komunikácia bola výborná.”