Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

V poslednom vonkajšom zápase prehrali zverenci trénera Tótha 0:3

Výsledok: 3:0

Zostava: Richard Hlobil, Richard Dvoran, Lukáš Kaniansky, Filip Tóth, Marek Bilačič (C), Filip Didek, Peter Tóth, Erik Zeman, David Martin Turoň, Ivan Družkov, Marek Magula 73′

Náhradníci: Adrián Foltýn, Matej Milata 73′

Hodnotenie trénera Tótha:

“Nastúpili sme v improvizovanej zostave kvôli zraneniam, trestom, chorobám. Sústredili sme sa na pozornú defenzívu a z toho sme vyrážali do brejkov. V defenzíve sme boli pozorní a kompaktní. Domácich sme pustili len do jednej šance, ktorú náš brankár zlikvidoval. My sme si vytvorili tri veľké šance, Družkov, Didek neprestrelili brankára domácich, Tóth nastrelil žrď. Polčas skončil bez gólov. Hneď v úvode druhého polčasu sme inkasovali, ale chlapci dreli a išli za gólom. Ďalšia gólová strela vychytaná brankárom domácich, brvno nastrelené Tóthom, nedovolený zákrok v pokutovom území na Zemana neodpískaný. V závere nám už chýbali sily a domáci po dvoch brejkoch zlomili zápas na svoju stranu. Niekde sme urazili šťastenu a nedokážeme ju prikloniť na našu stranu. Sme vo veľkej kríze. Sezóna je strašne dlhá, zranenia, únava, aj nad týmto by sa mali kompetentní zamyslieť, aby sa sezóna nedohrávala 25.6. Ďakujem chalanom za výkon a ideme sa pripraviť na posledný zápas doma v stredu 22.6. o 17:30, ktorý bude pre nás trénerov a hráčov, ktorí prechádzajú k mužom emočne veľmi ťažký. Chceme sa s nimi rozlúčiť víťazstvom.”