Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Devätnástka s Dunajskou Lužnou remizovala

Prvý jarný majstrák bol napätý a bojovný až do samého konca

Už od úvodného hvizdu to bol nervy burcujúci zápas. Skóre otvoril Ivan Druzhkov v šiestej minúte a gepardi si vedenie udržali až do 22. minúty. Do vedenia sa zverenci trénera Tótha dostali po skvelom góle Dvorana, no po polčase súper vyrovnal a následne sa dostal do vedenia. Vyrovanať sa gepardom podarilo až po premenenom pokutovom kope. Po výsledku 3:3 si tak delili s Dunajskou Lužnou body.

1_imas19

U19

FC IMAS – OFK Dunajská Lužná

Výsledok: 3:3

Zostava: Richard Hlobil, Marek Bilačič (C), Peter Tóth 65′, Šimon Marušák, Richard Košík, Lukáš Kaniansky, Ivan Druzhkov 87′, Peter Biesik, Adrián Foltýn, Richard Dvoran, Daniel Šimovčík

Náhradníci: Filip Didek 65′, Matej Milata, Filip Tóth, David Drahoš, Maximilián Magáth 87′, David Martin Turoň

Góly: 6′ Ivan Druzhkov, 40′ Richard Dvoran, 82′ Filip Didek

Hodnotenie trénera Tótha:

“Prvý majstrovský zápas splnil presne to, čo som predpokladal. Čakal nás výborne pripravený súper. Úvod zápasu nám vyšiel a podarilo sa nám otvoriť skóre gólom Druzhkova. Súper sa postupne dostával do hry, snažil sa vytvárať si gólové príležitosti, veľmi dobre prenášal hru, a to nám robilo problémy. Po jednej z týchto akcií sa im podarilo vyrovnať. My sme sa otriasli a tesne pred polčasom sme sa gólom Dvorana dostali do vedenia. Druhý polčas boli hostia futbalovejší, dokázali skóre otočiť, vytvorili si ďalšie gólové príležitosti, ale my sme svojou bojovnosťou, obetavosťou dokázali vstať z mŕtvych a vyrovnať. Do konca zápasu sa obe mužstvá snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Dnes musím pochváliť chlapcov za bojovnosť, obetavosť, išli sme cez bolesť. Nič sa nedeje, dnes berieme aj bod. Ideme ďalej.”