Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Devätnástka sa vzdialila od prvého miesta

V zápase s Dominom remizovala, na prvého stráca 5 bodov

Kategória U19 odohrala vložené kolo na domácej pôde. V zápase sa gepardom podarilo streliť úvodný gól po strele Tótha. Druhý gól pridal v druhom polčase Didek po premenenom pokutovom kope, no vedenie sa im nepodarilo udržať. V 83. minúte premenil pokutový kop súper a tesne pred koncom zápasu vyrovnal na konečných 2:2.

4_imas19

U19

FC IMAS – SDM Domino

Výsledok: 2:2

Zostava: Richard Hlobil, Richard Dvoran, Lukáš Kaniansky, Filip Tóth, David Martin Turoň, Daniel Šimovčík 51′, Marek Bilačič (C), Filip Didek, Richard Košík 76′, Peter Tóth, Šimon Marušák

Náhradníci: Matej Milata, Marcus Had, Kristián Kobielský 76′, Marek Magula 51′, Maximilián Magáth

Góly: Peter Tóth 26′, Filip Didek 70′

Žlté karty: Šimon Marušák 60′

Hodnotenie trénera Tótha:

“V tomto zápase sme potrebovali získať 3 body. Od úvodu sme chceli byť aktívni, hrať s vyšším pressingom, čo sa nám aj čiastočne darilo. Hostia síce vyzerali herne opticky lepšie, ale do vyložených príležitostí sme ich nepúšťali. Nám sa podarilo skórovať po hlavičke Tótha a polčas skončil naším vedením.
Druhý polčas sme boli aktívni, ale hostia stále hrozili. Nám sa podarilo streliť druhý gól a smerovali sme k víťazstvu. Prišla však hrôzostrašná posledná desaťminútovka, hrubá individuálna chyba, penalta a gól. Zlé postavenie v defenzívnej činnosti gól. 3 body preč. Momentálne sme sa dostali do krízy, z ktorej sa musíme dostať sami. Toto mužstvo má kvalitu a ja mu verím! Aj keď sme teraz dole, my budeme tvrdo makať a pôjdeme hore, budeme šliapať až do konca. Sme jedna banda v dobrom aj zlom a ukážeme to na ihrisku.”